Praca dla opiekunek w Niemczech

+48 12 341 15 15
Zadzwoń już teraz!

Praca dla opiekunek w Niemczech

Nowa lekcja niemieckiego z dźwiękiem: Basia und das Burnout-Syndrom – czyli wypalona opiekunka

Najnowsza lekcja w kursie j. niemieckiego porusza temat wypalenia zawodowego wśród opiekunów. Sprawdźcie, jak to wyglądało w przypadku opiekunki Basi.

Pani Basia Oleksy w opiece pracuje już wiele lat – ma duże doświadczenie i lubi swoją pracę. Mimo to był czas, kiedy zmagała się z wypaleniem zawodowym. W ATERIMA MED staramy się mówić o tym zjawisku i pomagać opiekunom radzić sobie w takiej sytuacji.

W lekcji znajdziecie rozmowę między opiekunką a panem Hansem, który zauważa problem pani Basi i stara się znaleźć dla niej najlepsze rozwiązanie. Warto zajrzeć również do słowniczka oraz do polecanych na końcu lekcji materiałów poświęconych wypaleniu zawodowemu.

Wszystkim opiekunom korzystającym z naszych lekcji niemieckiego życzymy na nowy rok zapału do dalszej nauki oraz umiejętności czerpania radości i dumy z tak ważnej pracy, jaką na co dzień wykonujecie!

Najnowsza lekcja opracowywanego przez nas kursu języka niemieckiego dla opiekunek dostępna jest tutaj.

Szukasz pracy jako opiekunka w Niemczech?

Zgłoś się do nas - oddzwonimy!

Masz zdjęcie, dyplomy, certyfikaty lub referencje?
Dodaj je teraz, by przyspieszyć rekrutację.

Dane, które nam przekażesz będą bezpieczne. Ich administratorem będzie ATERIMA Sp. z o.o. oraz ATERIMA Polska Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Krakowie. Będą przetwarzane na podstawie Twojej zgody, w celu przekazywania Ci informacji o ofertach i warunkach zatrudnienia dla opiekunów osób starszych.

W każdej chwili możesz swoją zgodę wycofać, ale wówczas nie będziemy mogli przedstawiać Ci ofert. Masz również prawo dostępu do swoich danych oraz prawo ich poprawiania lub usunięcia.

Odbiorcami danych, które nam przekażesz będą nasi pracownicy oraz zaufani partnerzy (np. podopieczni lub koordynatorzy w Niemczech). Masz pytania? Zapoznaj się z naszą polityką prywatności lub skontaktuj się z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych. ^zwiń

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację polityki ciasteczek i polityki prywatności.

Zgłoś się do nas - oddzwonimy