Praca dla opiekunek w Niemczech

+48 12 341 15 15
Zadzwoń już teraz!

Praca dla opiekunek w Niemczech

Lekcja niemieckiego dla Opiekunek: Spacer po okolicy

W lekcji „Wie schöne Umgebung - czyli Basia poznaje okolicę” proponujemy wycieczkę po miejscach, które znajdują się w pobliżu domu podopiecznego. Trasa, którą poznasz już na początku swojego pobytu, umożliwi Ci szybką orientację w terenie i pozwoli bezbłędnie trafić do celu.

Wybraliśmy zwroty, które będą pomocne w poznawaniu terenu i poszerzaniu wiedzy o nim na własną rękę, a nie tylko poprzez opowieści seniora. Dzięki tej lekcji dowiesz się, jakie są niemieckie odpowiedniki miejsc takich jak: kościół, kawiarnia, hotel czy piekarnia. Będziesz też wiedzieć, jak kupić przysmak podopiecznego i jak poprosić o charakterystyczne dla regionu wypieki.


Lekcja tradycyjnie przynosi także wskazówkę Basi, która sprawi, że nauka będzie przebiegać sprawniej i stworzysz „pamięciową mapę”.


Mamy nadzieję, że lekcja nr 8 zachęci Cię do spojrzenia na spacer z seniorem jako okazję do pogłębienia znajomości najbliższej okolicy i znalezienia ważnych elementów pobliskiego krajobrazu, ale także impuls dla podopiecznego do wspomnień, które pozwolą Ci go lepiej zrozumieć.


Wszystkie dotychczasowe lekcje znajdziesz tutaj.

Oprac. MZ

Szukasz pracy jako opiekunka w Niemczech?

Zgłoś się do nas - oddzwonimy!

Masz zdjęcie, dyplomy, certyfikaty lub referencje?
Dodaj je teraz, by przyspieszyć rekrutację.

Administratorem Państwa danych osobowych jest ATERIMA Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie (30-644), ul. Puszkarska 7f zarejestrowana pod numerem KRS 0000725474. Dane kontaktowe inspektora ochrony danych osobowych adres e-mail: daneosobowe@grupaaterima.pl.

Dane osobowe przetwarzane są na podstawie Państwa zgody i na potrzeby informowania Państwa o aktualnych ofertach pracy. Wyrażenie zgody będzie się wiązało z przetwarzaniem przez Aterima Sp. z o.o. Twoich danych osobowych (w tym wizerunku, jeżeli udostępnisz nam dokumenty ze swoim zdjęciem) z wykorzystaniem środków komunikacji elektronicznej, mail, telefon w tym wiadomości sms. Dane przetwarzane są do czasu wycofania zgody. Wycofanie zgody pozostaje bez wpływu na legalność przetwarzania danych osobowych przed jej wycofaniem. Podanie danych jest dobrowolne, aczkolwiek niezbędne do przesyłania Państwu ofert pracy.

Odbiorcami Państwa danych osobowych są: upoważnieni pracownicy administratora; podmioty przetwarzające dane w jego imieniu; podmioty powiązane i współpracujące z Aterima Sp. z o.o. (w tym kontrahenci, na rzecz których prowadzone są lub będą procesy rekrutacji oraz podopieczni i koordynatorzy w Niemczech).

Przysługuje Państwu prawo żądania: dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, przenoszenia, ograniczenia ich przetwarzania, wniesienia sprzeciwu względem przetwarzania danych jak również prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. ^zwiń

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację polityki ciasteczek i polityki prywatności.

Zgłoś się do nas - oddzwonimy!