Praca dla opiekunek w Niemczech

+48 12 341 15 15
Zadzwoń już teraz!

Praca dla opiekunek w Niemczech

Nowa lekcja niemieckiego z dźwiękiem: Basia benutzt das Smartphone – czyli przydatna komórka

Już jest najnowsza lekcja w najlepszym kursie niemieckiego dla opiekunów. Tym razem z tematu ucieszą się fani tabletów i smartphonów.

Tablet, laptop czy smartphone z dostępem do Internetu to dla opiekuna w Niemczech prawdziwe okno na świat. Pozwala sprawdzić co słychać w rodzinnym mieście, porozmawiać z mężem czy szybko zobaczyć nowe zdjęcie wnuczki. Tak właśnie jest u Basi – głównej bohaterki naszych lekcji niemieckiego dla średniozaawansowanych! Lekcja o komórkach czeka na Was tutaj.

W naszej nowej lekcji znajdziecie dialog o korzystaniu z komórki, której możliwości bardzo dziwią panią Doris. Bardzo polecamy Wam też słowniczek, gdzie znajdziecie niemieckie zwroty i słówka, które użytkownicy komórek na pewno znają po polsku – teraz warto także poznać ich niemieckie odpowiedniki.

Ponad 82% naszych miejsc pracy w Niemczech ma stałe łącze internetowe – sprawdź nasze oferty tutaj!

Najnowsza lekcja opracowywanego przez nas kursu języka niemieckiego dla opiekunek dostępna jest TUTAJ.

Szukasz pracy jako opiekunka w Niemczech?

Zgłoś się do nas - oddzwonimy!

Masz zdjęcie, dyplomy, certyfikaty lub referencje?
Dodaj je teraz, by przyspieszyć rekrutację.

Administratorem Państwa danych osobowych jest ATERIMA Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie (30-644), ul. Puszkarska 7f zarejestrowana pod numerem KRS 0000725474. Dane kontaktowe inspektora ochrony danych osobowych adres e-mail: daneosobowe@grupaaterima.pl.

Dane osobowe przetwarzane są na podstawie Państwa zgody i na potrzeby informowania Państwa o aktualnych ofertach pracy. Wyrażenie zgody będzie się wiązało z przetwarzaniem przez Aterima Sp. z o.o. Twoich danych osobowych (w tym wizerunku, jeżeli udostępnisz nam dokumenty ze swoim zdjęciem) z wykorzystaniem środków komunikacji elektronicznej, mail, telefon w tym wiadomości sms. Dane przetwarzane są do czasu wycofania zgody. Wycofanie zgody pozostaje bez wpływu na legalność przetwarzania danych osobowych przed jej wycofaniem. Podanie danych jest dobrowolne, aczkolwiek niezbędne do przesyłania Państwu ofert pracy.

Odbiorcami Państwa danych osobowych są: upoważnieni pracownicy administratora; podmioty przetwarzające dane w jego imieniu; podmioty powiązane i współpracujące z Aterima Sp. z o.o. (w tym kontrahenci, na rzecz których prowadzone są lub będą procesy rekrutacji oraz podopieczni i koordynatorzy w Niemczech).

Przysługuje Państwu prawo żądania: dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, przenoszenia, ograniczenia ich przetwarzania, wniesienia sprzeciwu względem przetwarzania danych jak również prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. ^zwiń

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację polityki ciasteczek i polityki prywatności.

Zgłoś się do nas - oddzwonimy!