Praca dla opiekunek w Niemczech

+48 12 341 15 15
Zadzwoń już teraz!

Praca dla opiekunek w Niemczech

Nowa lekcja niemieckiego z dźwiękiem: Basia benutzt das Smartphone – czyli przydatna komórka

Już jest najnowsza lekcja w najlepszym kursie niemieckiego dla opiekunów. Tym razem z tematu ucieszą się fani tabletów i smartphonów.

Tablet, laptop czy smartphone z dostępem do Internetu to dla opiekuna w Niemczech prawdziwe okno na świat. Pozwala sprawdzić co słychać w rodzinnym mieście, porozmawiać z mężem czy szybko zobaczyć nowe zdjęcie wnuczki. Tak właśnie jest u Basi – głównej bohaterki naszych lekcji niemieckiego dla średniozaawansowanych! Lekcja o komórkach czeka na Was tutaj.

W naszej nowej lekcji znajdziecie dialog o korzystaniu z komórki, której możliwości bardzo dziwią panią Doris. Bardzo polecamy Wam też słowniczek, gdzie znajdziecie niemieckie zwroty i słówka, które użytkownicy komórek na pewno znają po polsku – teraz warto także poznać ich niemieckie odpowiedniki.

Ponad 82% naszych miejsc pracy w Niemczech ma stałe łącze internetowe – sprawdź nasze oferty tutaj!

Najnowsza lekcja opracowywanego przez nas kursu języka niemieckiego dla opiekunek dostępna jest TUTAJ.

Szukasz pracy jako opiekunka w Niemczech?

Zgłoś się do nas - oddzwonimy!

Masz zdjęcie, dyplomy, certyfikaty lub referencje?
Dodaj je teraz, by przyspieszyć rekrutację.

Dane, które nam przekażesz będą bezpieczne. Ich administratorem będzie ATERIMA Sp. z o.o. oraz ATERIMA Polska Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Krakowie. Będą przetwarzane na podstawie Twojej zgody, w celu przekazywania Ci informacji o ofertach i warunkach zatrudnienia dla opiekunów osób starszych.

W każdej chwili możesz swoją zgodę wycofać, ale wówczas nie będziemy mogli przedstawiać Ci ofert. Masz również prawo dostępu do swoich danych oraz prawo ich poprawiania lub usunięcia.

Odbiorcami danych, które nam przekażesz będą nasi pracownicy oraz zaufani partnerzy (np. podopieczni lub koordynatorzy w Niemczech). Masz pytania? Zapoznaj się z naszą polityką prywatności lub skontaktuj się z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych. ^zwiń

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację polityki ciasteczek i polityki prywatności.

Zgłoś się do nas - oddzwonimy