Praca dla opiekunek w Niemczech

+48 12 341 15 15
Zadzwoń już teraz!

Praca dla opiekunek w Niemczech

Nowa lekcja niemieckiego z dźwiękiem: Basia bleibt fit – czyli proste ćwiczenia dla zdrowia

Zapraszamy do nauki z nową lekcją – zachęcamy w niej nie tylko do słuchania dialogów czy nauki nowych słówek, ale też prostych ćwiczeń dla zdrowia.

Praca w opiece nie należy do łatwych i wymaga dobrej kondycji fizycznej. Do dbania o Waszą formę namawia Was Basia w 88 lekcji w naszych kursie niemieckiego dla opiekunów osób starszych.

Jak to zrobić? Przeczytajcie najnowszą lekcję Basia bleibt fit – czyli proste ćwiczenia dla zdrowia”.

W lekcji znajdziecie jak zawsze dialogi w wersji niemieckiej (razem z przyjaznym zapisem wymowy) i polskiej. Dla ułatwienia nauki poprawnej wymowy wszystkie dialogi możecie odsłuchać w wersji audio. Stworzyliśmy też dla Was listę słówek związanych z ćwiczeniami fizycznymi. Wszystkie materiały możecie na końcu lekcji jednym kliknięciem pobrać na Wasz komputer.  

Opiekunie dbaj o swoje zdrowie – proste i krótkie ćwiczenia zbudują Twoją kondycję i mogą uchronić Cię przed wieloma urazami.

Najnowsza lekcja opracowywanego przez nas kursu języka niemieckiego dla opiekunek dostępna jest tutaj.

Szukasz pracy jako opiekunka w Niemczech?

Zgłoś się do nas - oddzwonimy!

Masz zdjęcie, dyplomy, certyfikaty lub referencje?
Dodaj je teraz, by przyspieszyć rekrutację.

Dane, które nam przekażesz będą bezpieczne. Ich administratorem będzie ATERIMA Sp. z o.o. oraz ATERIMA Polska Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Krakowie. Będą przetwarzane na podstawie Twojej zgody, w celu przekazywania Ci informacji o ofertach i warunkach zatrudnienia dla opiekunów osób starszych.

W każdej chwili możesz swoją zgodę wycofać, ale wówczas nie będziemy mogli przedstawiać Ci ofert. Masz również prawo dostępu do swoich danych oraz prawo ich poprawiania lub usunięcia.

Odbiorcami danych, które nam przekażesz będą nasi pracownicy oraz zaufani partnerzy (np. podopieczni lub koordynatorzy w Niemczech). Masz pytania? Zapoznaj się z naszą polityką prywatności lub skontaktuj się z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych. ^zwiń

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację polityki ciasteczek i polityki prywatności.

Zgłoś się do nas - oddzwonimy