Praca dla opiekunek w Niemczech

+48 12 341 15 15
Zadzwoń już teraz!

Praca dla opiekunek w Niemczech

Nowa lekcja niemieckiego z dźwiękiem: Basia bleibt fit – czyli proste ćwiczenia dla zdrowia

Zapraszamy do nauki z nową lekcją – zachęcamy w niej nie tylko do słuchania dialogów czy nauki nowych słówek, ale też prostych ćwiczeń dla zdrowia.

Praca w opiece nie należy do łatwych i wymaga dobrej kondycji fizycznej. Do dbania o Waszą formę namawia Was Basia w 88 lekcji w naszych kursie niemieckiego dla opiekunów osób starszych.

Jak to zrobić? Przeczytajcie najnowszą lekcję Basia bleibt fit – czyli proste ćwiczenia dla zdrowia”.

W lekcji znajdziecie jak zawsze dialogi w wersji niemieckiej (razem z przyjaznym zapisem wymowy) i polskiej. Dla ułatwienia nauki poprawnej wymowy wszystkie dialogi możecie odsłuchać w wersji audio. Stworzyliśmy też dla Was listę słówek związanych z ćwiczeniami fizycznymi. Wszystkie materiały możecie na końcu lekcji jednym kliknięciem pobrać na Wasz komputer.  

Opiekunie dbaj o swoje zdrowie – proste i krótkie ćwiczenia zbudują Twoją kondycję i mogą uchronić Cię przed wieloma urazami.

Najnowsza lekcja opracowywanego przez nas kursu języka niemieckiego dla opiekunek dostępna jest tutaj.

Szukasz pracy jako opiekunka w Niemczech?

Zgłoś się do nas - oddzwonimy!

Masz zdjęcie, dyplomy, certyfikaty lub referencje?
Dodaj je teraz, by przyspieszyć rekrutację.

Administratorem Państwa danych osobowych jest ATERIMA Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie (30-644), ul. Puszkarska 7f zarejestrowana pod numerem KRS 0000725474. Dane kontaktowe inspektora ochrony danych osobowych adres e-mail: daneosobowe@grupaaterima.pl.

Dane osobowe przetwarzane są na podstawie Państwa zgody i na potrzeby informowania Państwa o aktualnych ofertach pracy. Wyrażenie zgody będzie się wiązało z przetwarzaniem przez Aterima Sp. z o.o. Twoich danych osobowych (w tym wizerunku, jeżeli udostępnisz nam dokumenty ze swoim zdjęciem) z wykorzystaniem środków komunikacji elektronicznej, mail, telefon w tym wiadomości sms. Dane przetwarzane są do czasu wycofania zgody. Wycofanie zgody pozostaje bez wpływu na legalność przetwarzania danych osobowych przed jej wycofaniem. Podanie danych jest dobrowolne, aczkolwiek niezbędne do przesyłania Państwu ofert pracy.

Odbiorcami Państwa danych osobowych są: upoważnieni pracownicy administratora; podmioty przetwarzające dane w jego imieniu; podmioty powiązane i współpracujące z Aterima Sp. z o.o. (w tym kontrahenci, na rzecz których prowadzone są lub będą procesy rekrutacji oraz podopieczni i koordynatorzy w Niemczech).

Przysługuje Państwu prawo żądania: dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, przenoszenia, ograniczenia ich przetwarzania, wniesienia sprzeciwu względem przetwarzania danych jak również prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. ^zwiń

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację polityki ciasteczek i polityki prywatności.

Kliknij i zadzwoń +48 12 341 15 15