Praca dla opiekunek w Niemczech

+48 12 341 15 15
Zadzwoń już teraz!

Praca dla opiekunek w Niemczech

Nowa lekcja niemieckiego z dźwiękiem: Trink Mineralwasser! – czyli pamiętaj o nawodnieniu

Lato w pełni, słońce, wysokie temperatury – właśnie teraz nie wolno zapominać o częstym piciu wody zarówno w przypadku seniorów, ale też ich opiekunów.

Seniorzy ze względu na wiek i różne dolegliwości często bardzo łatwo się odwadniają. Dlatego tak ważne latem jest przypominanie i zachęcanie ich do częstego picia napojów, najlepiej wody. Problemem jest też częste wśród seniorów małe pragnienie – ludziom w podeszłym wieku po prostu rzadko chce się pić. Tym ważniejszą rolę odgrywa opiekun, który powinien zadbać o regularne picie wody przez seniora, pamiętając przy tym też o sobie.

Razem z Basią chcemy Wam o tym przypomnieć – w lekcji Trink Mineralwasser! – czyli pamiętaj o nawodnieniu“ znajdziecie rozmowę Basi z jej przyjaciółką. Lena źle się czuje i Basia podejrzewa, że to skutki odwodnienia.

Opiekunowie, dbając o podopiecznych nie zapominajcie o sobie – Wy też potrzebujecie minimum 1,5 litra płynów dziennie.

Najnowsza lekcja opracowywanego przez nas kursu języka niemieckiego dla opiekunek dostępna jest tutaj.

Szukasz pracy jako opiekunka w Niemczech?

Zgłoś się do nas - oddzwonimy!

Masz zdjęcie, dyplomy, certyfikaty lub referencje?
Dodaj je teraz, by przyspieszyć rekrutację.

Administratorem Państwa danych osobowych jest ATERIMA Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie (30-644), ul. Puszkarska 7f zarejestrowana pod numerem KRS 0000725474. Dane kontaktowe inspektora ochrony danych osobowych adres e-mail: daneosobowe@grupaaterima.pl.

Dane osobowe przetwarzane są na podstawie Państwa zgody i na potrzeby informowania Państwa o aktualnych ofertach pracy. Wyrażenie zgody będzie się wiązało z przetwarzaniem przez Aterima Sp. z o.o. Twoich danych osobowych (w tym wizerunku, jeżeli udostępnisz nam dokumenty ze swoim zdjęciem) z wykorzystaniem środków komunikacji elektronicznej, mail, telefon w tym wiadomości sms. Dane przetwarzane są do czasu wycofania zgody. Wycofanie zgody pozostaje bez wpływu na legalność przetwarzania danych osobowych przed jej wycofaniem. Podanie danych jest dobrowolne, aczkolwiek niezbędne do przesyłania Państwu ofert pracy.

Odbiorcami Państwa danych osobowych są: upoważnieni pracownicy administratora; podmioty przetwarzające dane w jego imieniu; podmioty powiązane i współpracujące z Aterima Sp. z o.o. (w tym kontrahenci, na rzecz których prowadzone są lub będą procesy rekrutacji oraz podopieczni i koordynatorzy w Niemczech).

Przysługuje Państwu prawo żądania: dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, przenoszenia, ograniczenia ich przetwarzania, wniesienia sprzeciwu względem przetwarzania danych jak również prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. ^zwiń

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację polityki ciasteczek i polityki prywatności.

Zgłoś się do nas - oddzwonimy!