Praca dla opiekunek w Niemczech

+48 12 341 15 15
Zadzwoń już teraz!

Praca dla opiekunek w Niemczech

Nowa lekcja niemieckiego z dźwiękiem: Trink Mineralwasser! – czyli pamiętaj o nawodnieniu

Lato w pełni, słońce, wysokie temperatury – właśnie teraz nie wolno zapominać o częstym piciu wody zarówno w przypadku seniorów, ale też ich opiekunów.

Seniorzy ze względu na wiek i różne dolegliwości często bardzo łatwo się odwadniają. Dlatego tak ważne latem jest przypominanie i zachęcanie ich do częstego picia napojów, najlepiej wody. Problemem jest też częste wśród seniorów małe pragnienie – ludziom w podeszłym wieku po prostu rzadko chce się pić. Tym ważniejszą rolę odgrywa opiekun, który powinien zadbać o regularne picie wody przez seniora, pamiętając przy tym też o sobie.

Razem z Basią chcemy Wam o tym przypomnieć – w lekcji Trink Mineralwasser! – czyli pamiętaj o nawodnieniu“ znajdziecie rozmowę Basi z jej przyjaciółką. Lena źle się czuje i Basia podejrzewa, że to skutki odwodnienia.

Opiekunowie, dbając o podopiecznych nie zapominajcie o sobie – Wy też potrzebujecie minimum 1,5 litra płynów dziennie.

Najnowsza lekcja opracowywanego przez nas kursu języka niemieckiego dla opiekunek dostępna jest tutaj.

Szukasz pracy jako opiekunka w Niemczech?

Zgłoś się do nas - oddzwonimy!

Masz zdjęcie, dyplomy, certyfikaty lub referencje?
Dodaj je teraz, by przyspieszyć rekrutację.

Dane, które nam przekażesz będą bezpieczne. Ich administratorem będzie ATERIMA Sp. z o.o. oraz ATERIMA Polska Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Krakowie. Będą przetwarzane na podstawie Twojej zgody, w celu przekazywania Ci informacji o ofertach i warunkach zatrudnienia dla opiekunów osób starszych.

W każdej chwili możesz swoją zgodę wycofać, ale wówczas nie będziemy mogli przedstawiać Ci ofert. Masz również prawo dostępu do swoich danych oraz prawo ich poprawiania lub usunięcia.

Odbiorcami danych, które nam przekażesz będą nasi pracownicy oraz zaufani partnerzy (np. podopieczni lub koordynatorzy w Niemczech). Masz pytania? Zapoznaj się z naszą polityką prywatności lub skontaktuj się z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych. ^zwiń

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację polityki ciasteczek i polityki prywatności.

Zgłoś się do nas - oddzwonimy