Praca dla opiekunek w Niemczech

+48 12 341 15 15
Zadzwoń już teraz!

Praca dla opiekunek w Niemczech

Nowa lekcja niemieckiego: Ucz się i gotuj!

Mamy już dla Was lekcję nr 7, Das schmeckt sehr gut! - czyli gotowanie po niemiecku, poświęconą przygotowywaniu posiłków i znajomości potraw charakterystycznych dla kuchni niemieckiej oraz kuchni polskiej.

Znajdziesz w niej zwroty, które pozwolą Ci czytać przepisy i wciąż wzbogacać słownictwo, a także poznawać w ciągu całego swojego pobytu w Niemczech tamtejsze dania, typowe dla landu, w którym będziesz pracować. Dzięki naszej lekcji dowiesz się o kulinarnych upodobaniach podopiecznego i powiesz mu o tym, z czego słynie polska kuchnia.

Nie może też zabraknąć samego gotowania: Basia przygotuje dla Pani Doris pieczeń z sosem i poda ten przepis, by każda z Was, jeśli zechce, mogła na własną rękę ugotować tę potrawę.


Na koniec zachęcimy Cię do tego, abyś zaskoczyła swojego podopiecznego miłym gestem i od czasu do czasu ugotowała jego przysmak.


Wszystkie dotychczasowe lekcje znajdziecie tutaj.

Oprac. MZ

Szukasz pracy jako opiekunka w Niemczech?

Zgłoś się do nas - oddzwonimy!

Masz zdjęcie, dyplomy, certyfikaty lub referencje?
Dodaj je teraz, by przyspieszyć rekrutację.

Dane, które nam przekażesz będą bezpieczne. Ich administratorem będzie ATERIMA Sp. z o.o. oraz ATERIMA Polska Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Krakowie. Będą przetwarzane na podstawie Twojej zgody, w celu przekazywania Ci informacji o ofertach i warunkach zatrudnienia dla opiekunów osób starszych.

W każdej chwili możesz swoją zgodę wycofać, ale wówczas nie będziemy mogli przedstawiać Ci ofert. Masz również prawo dostępu do swoich danych oraz prawo ich poprawiania lub usunięcia.

Odbiorcami danych, które nam przekażesz będą nasi pracownicy oraz zaufani partnerzy (np. podopieczni lub koordynatorzy w Niemczech). Masz pytania? Zapoznaj się z naszą polityką prywatności lub skontaktuj się z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych. ^zwiń

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację polityki ciasteczek i polityki prywatności.

Zgłoś się do nas - oddzwonimy