Praca dla opiekunek w Niemczech

+48 12 341 15 15
Zadzwoń już teraz!

Praca dla opiekunek w Niemczech

Nowa lekcja niemieckiego: Ucz się i gotuj!

Mamy już dla Was lekcję nr 7, Das schmeckt sehr gut! - czyli gotowanie po niemiecku, poświęconą przygotowywaniu posiłków i znajomości potraw charakterystycznych dla kuchni niemieckiej oraz kuchni polskiej.

Znajdziesz w niej zwroty, które pozwolą Ci czytać przepisy i wciąż wzbogacać słownictwo, a także poznawać w ciągu całego swojego pobytu w Niemczech tamtejsze dania, typowe dla landu, w którym będziesz pracować. Dzięki naszej lekcji dowiesz się o kulinarnych upodobaniach podopiecznego i powiesz mu o tym, z czego słynie polska kuchnia.

Nie może też zabraknąć samego gotowania: Basia przygotuje dla Pani Doris pieczeń z sosem i poda ten przepis, by każda z Was, jeśli zechce, mogła na własną rękę ugotować tę potrawę.


Na koniec zachęcimy Cię do tego, abyś zaskoczyła swojego podopiecznego miłym gestem i od czasu do czasu ugotowała jego przysmak.


Wszystkie dotychczasowe lekcje znajdziecie tutaj.

Oprac. MZ

Szukasz pracy jako opiekunka w Niemczech?

Zgłoś się do nas - oddzwonimy!

Masz zdjęcie, dyplomy, certyfikaty lub referencje?
Dodaj je teraz, by przyspieszyć rekrutację.

Administratorem Państwa danych osobowych jest ATERIMA Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie (30-644), ul. Puszkarska 7f zarejestrowana pod numerem KRS 0000725474. Dane kontaktowe inspektora ochrony danych osobowych adres e-mail: daneosobowe@grupaaterima.pl.

Dane osobowe przetwarzane są na podstawie Państwa zgody i na potrzeby informowania Państwa o aktualnych ofertach pracy. Wyrażenie zgody będzie się wiązało z przetwarzaniem przez Aterima Sp. z o.o. Twoich danych osobowych (w tym wizerunku, jeżeli udostępnisz nam dokumenty ze swoim zdjęciem) z wykorzystaniem środków komunikacji elektronicznej, mail, telefon w tym wiadomości sms. Dane przetwarzane są do czasu wycofania zgody. Wycofanie zgody pozostaje bez wpływu na legalność przetwarzania danych osobowych przed jej wycofaniem. Podanie danych jest dobrowolne, aczkolwiek niezbędne do przesyłania Państwu ofert pracy.

Odbiorcami Państwa danych osobowych są: upoważnieni pracownicy administratora; podmioty przetwarzające dane w jego imieniu; podmioty powiązane i współpracujące z Aterima Sp. z o.o. (w tym kontrahenci, na rzecz których prowadzone są lub będą procesy rekrutacji oraz podopieczni i koordynatorzy w Niemczech).

Przysługuje Państwu prawo żądania: dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, przenoszenia, ograniczenia ich przetwarzania, wniesienia sprzeciwu względem przetwarzania danych jak również prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. ^zwiń

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację polityki ciasteczek i polityki prywatności.

Kliknij i zadzwoń +48 12 341 15 15