Praca dla opiekunek w Niemczech

+48 12 341 15 15
Zadzwoń już teraz!

Praca dla opiekunek w Niemczech

Dziękujemy za udział w badaniu satysfakcji Opiekunów ATERIMA MED!

badanie-satysfakcjiBardzo cenimy opinie Opiekunów zatrudnionych w ATERIMA MED. Właśnie dlatego wszystkich naszych pracowników poprosiliśmy o wypełnienie anonimowej ankiety na temat pracy w naszej firmie.

Wszystkim naszym Opiekunom bardzo dziękujemy za udział w badaniu. Ankietę wypełniło ponad 530 osób. W badaniu naszych pracowników pytaliśmy m.in. o:

  • rekrutację w ATERIMA MED,
  • współpracę i komunikację z Koordynatorami,
  • bezpłatne materiały edukacyjne dla Opiekunów,
  • ogólne warunki zatrudnienia.

Wszystkim zebranym odpowiedziom zamierzamy się dokładnie przyjrzeć i wyciągnąć z nich wnioski na przyszłość. Bardzo zależy nam na tym, aby być dla naszych Opiekunów jeszcze lepszym partnerem i pracodawcą. O wynikach naszego badania satysfakcji poinformujemy już wkrótce! :)

Szukasz pracy jako opiekunka w Niemczech?

Zgłoś się do nas - oddzwonimy!

Masz zdjęcie, dyplomy, certyfikaty lub referencje?
Dodaj je teraz, by przyspieszyć rekrutację.

Dane, które nam przekażesz będą bezpieczne. Ich administratorem będzie ATERIMA Sp. z o.o. oraz ATERIMA Polska Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Krakowie. Będą przetwarzane na podstawie Twojej zgody, w celu przekazywania Ci informacji o ofertach i warunkach zatrudnienia dla opiekunów osób starszych.

W każdej chwili możesz swoją zgodę wycofać, ale wówczas nie będziemy mogli przedstawiać Ci ofert. Masz również prawo dostępu do swoich danych oraz prawo ich poprawiania lub usunięcia.

Odbiorcami danych, które nam przekażesz będą nasi pracownicy oraz zaufani partnerzy (np. podopieczni lub koordynatorzy w Niemczech). Masz pytania? Zapoznaj się z naszą polityką prywatności lub skontaktuj się z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych. ^zwiń

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację polityki ciasteczek i polityki prywatności.

Zgłoś się do nas - oddzwonimy