Praca dla opiekunek w Niemczech

+48 12 341 15 15
Zadzwoń już teraz!

Praca dla opiekunek w Niemczech

Nowa lekcja niemieckiego z dźwiękiem: Basia ernährt sich gesund – czyli mądra dieta

Już jest najnowsza lekcja w najlepszym kursie niemieckiego dla opiekunów. Tym razem tematem jest zdrowe odżywianie.

Przygotowywanie i podawanie posiłków to obowiązek każdego opiekuna osoby starszej. Jak wiadomo, seniorzy ze względu na kłopoty z trawieniem i inne choroby powinny szczególnie dbać o zdrową dietę, której strażnikiem powinien być opiekun. Tylko jak to zrobić, kiedy senior ani myśli rezygnować ze słodkości albo smażonej kiełbaski? Poczytajcie, jak z tym wyzwaniem radzi sobie Basia.

W naszej nowej lekcji znajdziecie dialog o zdrowym jadłospisie pomiędzy panią Doris i jej opiekunką Basią. Bardzo polecamy Wam też słowniczek, gdzie znajdziecie niemieckie nazwy wielu produktów i wyrażenia, które na pewno przydadzą się w czasie rozmów o jedzeniu. Najnowszą lekcję znaleźć można tutaj.

Zachęcamy do śledzenia ATERIMA MED na Facebooku – dołącz do nas tutaj i bądź z nami na bieżąco :)

Najnowsza lekcja opracowywanego przez nas kursu języka niemieckiego dla opiekunek dostępna jest tutaj.

Szukasz pracy jako opiekunka w Niemczech?

Zgłoś się do nas - oddzwonimy!

Masz zdjęcie, dyplomy, certyfikaty lub referencje?
Dodaj je teraz, by przyspieszyć rekrutację.

Administratorem Państwa danych osobowych jest ATERIMA Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie (30-644), ul. Puszkarska 7f zarejestrowana pod numerem KRS 0000725474. Dane kontaktowe inspektora ochrony danych osobowych adres e-mail: daneosobowe@grupaaterima.pl.

Dane osobowe przetwarzane są na podstawie Państwa zgody i na potrzeby informowania Państwa o aktualnych ofertach pracy. Wyrażenie zgody będzie się wiązało z przetwarzaniem przez Aterima Sp. z o.o. Twoich danych osobowych (w tym wizerunku, jeżeli udostępnisz nam dokumenty ze swoim zdjęciem) z wykorzystaniem środków komunikacji elektronicznej, mail, telefon w tym wiadomości sms. Dane przetwarzane są do czasu wycofania zgody. Wycofanie zgody pozostaje bez wpływu na legalność przetwarzania danych osobowych przed jej wycofaniem. Podanie danych jest dobrowolne, aczkolwiek niezbędne do przesyłania Państwu ofert pracy.

Odbiorcami Państwa danych osobowych są: upoważnieni pracownicy administratora; podmioty przetwarzające dane w jego imieniu; podmioty powiązane i współpracujące z Aterima Sp. z o.o. (w tym kontrahenci, na rzecz których prowadzone są lub będą procesy rekrutacji oraz podopieczni i koordynatorzy w Niemczech).

Przysługuje Państwu prawo żądania: dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, przenoszenia, ograniczenia ich przetwarzania, wniesienia sprzeciwu względem przetwarzania danych jak również prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. ^zwiń

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację polityki ciasteczek i polityki prywatności.

Kliknij i zadzwoń +48 12 341 15 15