Praca dla opiekunek w Niemczech

+48 12 341 15 15
Zadzwoń już teraz!

Praca dla opiekunek w Niemczech

Nowa lekcja niemieckiego z dźwiękiem: Basia ernährt sich gesund – czyli mądra dieta

Już jest najnowsza lekcja w najlepszym kursie niemieckiego dla opiekunów. Tym razem tematem jest zdrowe odżywianie.

Przygotowywanie i podawanie posiłków to obowiązek każdego opiekuna osoby starszej. Jak wiadomo, seniorzy ze względu na kłopoty z trawieniem i inne choroby powinny szczególnie dbać o zdrową dietę, której strażnikiem powinien być opiekun. Tylko jak to zrobić, kiedy senior ani myśli rezygnować ze słodkości albo smażonej kiełbaski? Poczytajcie, jak z tym wyzwaniem radzi sobie Basia.

W naszej nowej lekcji znajdziecie dialog o zdrowym jadłospisie pomiędzy panią Doris i jej opiekunką Basią. Bardzo polecamy Wam też słowniczek, gdzie znajdziecie niemieckie nazwy wielu produktów i wyrażenia, które na pewno przydadzą się w czasie rozmów o jedzeniu. Najnowszą lekcję znaleźć można tutaj.

Zachęcamy do śledzenia ATERIMA MED na Facebooku – dołącz do nas tutaj i bądź z nami na bieżąco :)

Najnowsza lekcja opracowywanego przez nas kursu języka niemieckiego dla opiekunek dostępna jest tutaj.

Szukasz pracy jako opiekunka w Niemczech?

Zgłoś się do nas - oddzwonimy!

Masz zdjęcie, dyplomy, certyfikaty lub referencje?
Dodaj je teraz, by przyspieszyć rekrutację.

Dane, które nam przekażesz będą bezpieczne. Ich administratorem będzie ATERIMA Sp. z o.o. oraz ATERIMA Polska Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Krakowie. Będą przetwarzane na podstawie Twojej zgody, w celu przekazywania Ci informacji o ofertach i warunkach zatrudnienia dla opiekunów osób starszych.

W każdej chwili możesz swoją zgodę wycofać, ale wówczas nie będziemy mogli przedstawiać Ci ofert. Masz również prawo dostępu do swoich danych oraz prawo ich poprawiania lub usunięcia.

Odbiorcami danych, które nam przekażesz będą nasi pracownicy oraz zaufani partnerzy (np. podopieczni lub koordynatorzy w Niemczech). Masz pytania? Zapoznaj się z naszą polityką prywatności lub skontaktuj się z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych. ^zwiń

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację polityki ciasteczek i polityki prywatności.

Zgłoś się do nas - oddzwonimy