Praca dla opiekunek w Niemczech

+48 12 341 15 15
Zadzwoń już teraz!

Praca dla opiekunek w Niemczech

Nowa lekcja niemieckiego dla początkujących z Teresą: Ich brauche Hilfe – czyli jak pilnie wezwać pomoc, część II

Druga część lekcji „Ich brauche Hilfe – czyli jak pilnie wezwać pomoc” w kursie niemieckiego dla początkujących z Teresą jest już dostępna!

W najnowszej lekcji kontynuujemy bardzo ważny dla każdego opiekuna temat, jakim jest reagowanie w nagłych, awaryjnych sytuacjach i wzywanie pomocy.

Jak się zachować w sytuacji, kiedy podopieczny nagle zachoruje lub źle się poczuje? W takich sytuacjach trzeba zachować spokój i jak najszybciej udzielić seniorowi pomocy lub wezwać pogotowie. 

W nowej lekcji z Teresą znajdziecie:

  • wiele nowych słówek i zwrotów przydatnych w nagłych wypadkach,
  • przykładowy dialog Teresy z wzywania pomocy przez telefon,
  • nagrania audio ułatwiające naukę poprawnej wymowy,
  • zasady odmiany popularnych czasowników tj. helfen (pomagać), lesen (czytać), schlafen (spać).

Najnowsza lekcja dostępna jest TUTAJ.

Pierwszą część lekcji szóstej można znaleźć tutaj.

Życzymy miłej nauki! :)

Szukasz pracy jako opiekunka w Niemczech?

Zgłoś się do nas - oddzwonimy!

Masz zdjęcie, dyplomy, certyfikaty lub referencje?
Dodaj je teraz, by przyspieszyć rekrutację.

Administratorem Państwa danych osobowych jest ATERIMA Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie (30-644), ul. Puszkarska 7f zarejestrowana pod numerem KRS 0000725474. Dane kontaktowe inspektora ochrony danych osobowych adres e-mail: daneosobowe@grupaaterima.pl.

Dane osobowe przetwarzane są na podstawie Państwa zgody i na potrzeby informowania Państwa o aktualnych ofertach pracy. Wyrażenie zgody będzie się wiązało z przetwarzaniem przez Aterima Sp. z o.o. Twoich danych osobowych (w tym wizerunku, jeżeli udostępnisz nam dokumenty ze swoim zdjęciem) z wykorzystaniem środków komunikacji elektronicznej, mail, telefon w tym wiadomości sms. Dane przetwarzane są do czasu wycofania zgody. Wycofanie zgody pozostaje bez wpływu na legalność przetwarzania danych osobowych przed jej wycofaniem. Podanie danych jest dobrowolne, aczkolwiek niezbędne do przesyłania Państwu ofert pracy.

Odbiorcami Państwa danych osobowych są: upoważnieni pracownicy administratora; podmioty przetwarzające dane w jego imieniu; podmioty powiązane i współpracujące z Aterima Sp. z o.o. (w tym kontrahenci, na rzecz których prowadzone są lub będą procesy rekrutacji oraz podopieczni i koordynatorzy w Niemczech).

Przysługuje Państwu prawo żądania: dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, przenoszenia, ograniczenia ich przetwarzania, wniesienia sprzeciwu względem przetwarzania danych jak również prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. ^zwiń

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację polityki ciasteczek i polityki prywatności.

Zgłoś się do nas - oddzwonimy!