Praca dla opiekunek w Niemczech

+48 12 341 15 15
Zadzwoń już teraz!

Praca dla opiekunek w Niemczech

Nowa lekcja niemieckiego z dźwiękiem: Basia hat viel Energie – czyli nie daj się wypaleniu zawodowemu

15 maja obchodziliśmy Dzień opiekuna osoby starszej, w czasie którego wiele uwagi poświęciliśmy wypaleniu zawodowemu wśród opiekunów. Widać to też w najnowszej lekcji z Basią.

W maju zachęcaliśmy Was do poświęcenia chwili uwagi tematowi wypalenia – niestety jest to częsty i poważny problem wśród opiekunów osób starszych, którzy każdego dnia dają z siebie bardzo dużo i może to prowadzić do wypalenia zawodowego.

Do poruszenia tego tematu zaprosiliśmy również opiekunkę Basię, która opowiedziała o jednej z rozmów z Leną, swoją przyjaciółką, która zdaniem Basi mogła przeżywać początki wypalenia zawodowego. Często brakowało jej energii i miała zły humor,  była zmęczona codziennymi obowiązkami. Sprawdźcie, jakich rad udzieliła jej Basia w naszej najnowszej lekcji „Basia hat viel Energie – czyli nie daj się wypaleniu zawodowemu”.

Więcej o objawach wypalenia zawodowego oraz rad jak się przed nim bronić znajdziecie w naszych filmach i innych materiałach zebranych tutaj.

Najnowsza lekcja opracowywanego przez nas kursu języka niemieckiego dla opiekunek dostępna jest tutaj.

Szukasz pracy jako opiekunka w Niemczech?

Zgłoś się do nas - oddzwonimy!

Masz zdjęcie, dyplomy, certyfikaty lub referencje?
Dodaj je teraz, by przyspieszyć rekrutację.

Dane, które nam przekażesz będą bezpieczne. Ich administratorem będzie ATERIMA Sp. z o.o. oraz ATERIMA Polska Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Krakowie. Będą przetwarzane na podstawie Twojej zgody, w celu przekazywania Ci informacji o ofertach i warunkach zatrudnienia dla opiekunów osób starszych.

W każdej chwili możesz swoją zgodę wycofać, ale wówczas nie będziemy mogli przedstawiać Ci ofert. Masz również prawo dostępu do swoich danych oraz prawo ich poprawiania lub usunięcia.

Odbiorcami danych, które nam przekażesz będą nasi pracownicy oraz zaufani partnerzy (np. podopieczni lub koordynatorzy w Niemczech). Masz pytania? Zapoznaj się z naszą polityką prywatności lub skontaktuj się z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych. ^zwiń

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację polityki ciasteczek i polityki prywatności.

Zgłoś się do nas - oddzwonimy