Praca dla opiekunek w Niemczech

+48 12 341 15 15
Zadzwoń już teraz!

Praca dla opiekunek w Niemczech

Nowa strona internetowa Akademii Opiekunów

nowa-strona-Akademii-OpiekunowWszystkich Opiekunów osób starszych zatrudnionych w ATERIMA MED (i nie tylko!) zapraszamy na nową stronę internetową naszego partnera – Akademii Opiekunów!

Nowa odsłona strony została wzbogacona o wiele ciekawych treści związanych z opieką nad osobami starszymi lub niesamodzielnymi. Opiekunowie znajdą również sporo przydatnych rad i materiałów związanych z ich codzienną pracą.

Adres witryny pozostaje bez zmian – serdecznie zapraszamy na www.akademiaopiekunow.pl.

 

 

 

 

Na nowej stronie Akademii Opiekunów można znaleźć między innymi:

Materiały są dostępne dla wszystkich opiekunów.

Wszyscy Opiekunowie zatrudnieni w ATERIMA MED w dalszym ciągu mogą korzystać z materiałów edukacyjnych oraz przesyłać raporty z usług świadczonych w Polsce – można to zrobić po wcześniejszym zalogowaniu na platformę edukacyjną.

 

W przypadku pytań związanych z nową stroną lub logowaniem do platformy zachęcamy do kontaktu pod numerem telefonu 12 347 64 90 lub adresem e-mail kontakt@akademiaopiekunow.pl.

Do zobaczenia na nowej stronie Akademii Opiekunów!

Szukasz pracy jako opiekunka w Niemczech?

Zgłoś się do nas - oddzwonimy!

Masz zdjęcie, dyplomy, certyfikaty lub referencje?
Dodaj je teraz, by przyspieszyć rekrutację.

Administratorem Państwa danych osobowych jest ATERIMA Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie (30-644), ul. Puszkarska 7f zarejestrowana pod numerem KRS 0000725474. Dane kontaktowe inspektora ochrony danych osobowych adres e-mail: daneosobowe@grupaaterima.pl.

Dane osobowe przetwarzane są na podstawie Państwa zgody i na potrzeby informowania Państwa o aktualnych ofertach pracy. Wyrażenie zgody będzie się wiązało z przetwarzaniem przez Aterima Sp. z o.o. Twoich danych osobowych (w tym wizerunku, jeżeli udostępnisz nam dokumenty ze swoim zdjęciem) z wykorzystaniem środków komunikacji elektronicznej, mail, telefon w tym wiadomości sms. Dane przetwarzane są do czasu wycofania zgody. Wycofanie zgody pozostaje bez wpływu na legalność przetwarzania danych osobowych przed jej wycofaniem. Podanie danych jest dobrowolne, aczkolwiek niezbędne do przesyłania Państwu ofert pracy.

Odbiorcami Państwa danych osobowych są: upoważnieni pracownicy administratora; podmioty przetwarzające dane w jego imieniu; podmioty powiązane i współpracujące z Aterima Sp. z o.o. (w tym kontrahenci, na rzecz których prowadzone są lub będą procesy rekrutacji oraz podopieczni i koordynatorzy w Niemczech).

Przysługuje Państwu prawo żądania: dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, przenoszenia, ograniczenia ich przetwarzania, wniesienia sprzeciwu względem przetwarzania danych jak również prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. ^zwiń

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację polityki ciasteczek i polityki prywatności.

Zgłoś się do nas - oddzwonimy!