Praca dla opiekunek w Niemczech

+48 12 341 15 15
Zadzwoń już teraz!

Praca dla opiekunek w Niemczech

Nowa strona internetowa Akademii Opiekunów

nowa-strona-Akademii-OpiekunowWszystkich Opiekunów osób starszych zatrudnionych w ATERIMA MED (i nie tylko!) zapraszamy na nową stronę internetową naszego partnera – Akademii Opiekunów!

Nowa odsłona strony została wzbogacona o wiele ciekawych treści związanych z opieką nad osobami starszymi lub niesamodzielnymi. Opiekunowie znajdą również sporo przydatnych rad i materiałów związanych z ich codzienną pracą.

Adres witryny pozostaje bez zmian – serdecznie zapraszamy na www.akademiaopiekunow.pl.

 

 

 

 

Na nowej stronie Akademii Opiekunów można znaleźć między innymi:

Materiały są dostępne dla wszystkich opiekunów.

Wszyscy Opiekunowie zatrudnieni w ATERIMA MED w dalszym ciągu mogą korzystać z materiałów edukacyjnych oraz przesyłać raporty z usług świadczonych w Polsce – można to zrobić po wcześniejszym zalogowaniu na platformę edukacyjną.

 

W przypadku pytań związanych z nową stroną lub logowaniem do platformy zachęcamy do kontaktu pod numerem telefonu 12 347 64 90 lub adresem e-mail kontakt@akademiaopiekunow.pl.

Do zobaczenia na nowej stronie Akademii Opiekunów!

Szukasz pracy jako opiekunka w Niemczech?

Zgłoś się do nas - oddzwonimy!

Masz zdjęcie, dyplomy, certyfikaty lub referencje?
Dodaj je teraz, by przyspieszyć rekrutację.

Dane, które nam przekażesz będą bezpieczne. Ich administratorem będzie ATERIMA Sp. z o.o. oraz ATERIMA Polska Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Krakowie. Będą przetwarzane na podstawie Twojej zgody, w celu przekazywania Ci informacji o ofertach i warunkach zatrudnienia dla opiekunów osób starszych.

W każdej chwili możesz swoją zgodę wycofać, ale wówczas nie będziemy mogli przedstawiać Ci ofert. Masz również prawo dostępu do swoich danych oraz prawo ich poprawiania lub usunięcia.

Odbiorcami danych, które nam przekażesz będą nasi pracownicy oraz zaufani partnerzy (np. podopieczni lub koordynatorzy w Niemczech). Masz pytania? Zapoznaj się z naszą polityką prywatności lub skontaktuj się z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych. ^zwiń

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację polityki ciasteczek i polityki prywatności.

Zgłoś się do nas - oddzwonimy