Praca dla opiekunek w Niemczech

+48 12 341 15 15
Zadzwoń już teraz!

Praca dla opiekunek w Niemczech

Nowa lekcja niemieckiego z dźwiękiem: Glückwünsche für Mutti – czyli Dzień Matki w Niemczech

Czy wiecie, kiedy w Niemczech przypada Dzień Matki? Podpowie Wam to Basia w najnowszej lekcji niemieckiego dla średnio-zaawansowanych.

W 84 lekcji w kursie języka niemieckiego z opiekunką Basią proponujemy Wam temat bardzo majowy czyli rozmowy o Dniu Matki. Jak się okazuje mamy w Niemczech świętują w innym terminie niż mamy w Polsce. Przeczytajcie, jak dowiedziała się o tym Basia – najnowsza lekcja niemieckiego dostępna jest tutaj.

Zachęcamy Was również do zadbania o profilaktykę zdrowotną opiekuna. Jak to zrobić? Trzy proste kroki podpowiadamy tutaj!

Najnowsza lekcja opracowywanego przez nas kursu języka niemieckiego dla opiekunek dostępna jest tutaj.

Szukasz pracy jako opiekunka w Niemczech?

Zgłoś się do nas - oddzwonimy!

Masz zdjęcie, dyplomy, certyfikaty lub referencje?
Dodaj je teraz, by przyspieszyć rekrutację.

Dane, które nam przekażesz będą bezpieczne. Ich administratorem będzie ATERIMA Sp. z o.o. oraz ATERIMA Polska Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Krakowie. Będą przetwarzane na podstawie Twojej zgody, w celu przekazywania Ci informacji o ofertach i warunkach zatrudnienia dla opiekunów osób starszych.

W każdej chwili możesz swoją zgodę wycofać, ale wówczas nie będziemy mogli przedstawiać Ci ofert. Masz również prawo dostępu do swoich danych oraz prawo ich poprawiania lub usunięcia.

Odbiorcami danych, które nam przekażesz będą nasi pracownicy oraz zaufani partnerzy (np. podopieczni lub koordynatorzy w Niemczech). Masz pytania? Zapoznaj się z naszą polityką prywatności lub skontaktuj się z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych. ^zwiń

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację polityki ciasteczek i polityki prywatności.

Zgłoś się do nas - oddzwonimy