Praca dla opiekunek w Niemczech

+48 12 341 15 15
Zadzwoń już teraz!

Praca dla opiekunek w Niemczech

NOWOŚĆ! Konsultacje prawne dla naszych Opiekunów

Specjalnie z myślą o zatrudnionych w ATERIMA MED Opiekunach już w najbliższą środę, 11 kwietnia ruszają bezpłatne, telefoniczne konsultacje prawne z prawnikiem.

  • Nie wiesz jak rozwiązać problem z poprzednim pracodawcą?
  • Masz kłopoty rodzinne, które Cię martwią?
  • Obawiasz się, że w poprzedniej pracy miałaś/eś styczność ze zjawiskiem handlu ludźmi lub pracy przymusowej?
  • Myślisz, że jesteś w sytuacji bez wyjścia?
  • A może coś innego Cię trapi?

konsultacje-prawne-ATERIMA-MED

Cykliczne telefoniczne konsultacje prawne mogą pomóc w rozwiązaniu wielu problemów Opiekunów zatrudnionych w ATERIMA MED. Mogą one dotyczyć np.: kłopotów z wcześniejszymi pracodawcami lub pracą na czarno. Konsultacje telefoniczne z prawnikiem pomogą wyjaśnić często zawiłe lub niezrozumiałe przepisy prawne.

Wszyscy Opiekunowie zatrudnieni w ATERIMA MED mają pewność legalnej pracy. Chcemy, aby nasi pracownicy zawsze czuli się bezpiecznie i mamy nadzieję, że telefoniczne konsultacje prawne pomogą im rozwiązać wiele problemów oraz rozwiać wszelkie wątpliwości.

 

Jak skorzystać z bezpłatnych porad prawnych dla pracowników ATERIMA MED?

Należy opisać swój problem w wiadomości e-mail, a następnie wysłać ją na adres e-mailowy Specjalistów ds. Zaopiekowanych: dziendobry@zaopiekowani.pl lub zadzwonić pod numer tel.: 12 341 16 97. Następnie nasz Zespół skontaktuje się telefonicznie w tej sprawie.

Konsultacje prawne będą odbywać się co dwa tygodnie. Najbliższe terminy to:

  • 11 kwietnia,
  • 25 kwietnia,
  • 9 maja.

Szukasz pracy jako opiekunka w Niemczech?

Zgłoś się do nas - oddzwonimy!

Masz zdjęcie, dyplomy, certyfikaty lub referencje?
Dodaj je teraz, by przyspieszyć rekrutację.

Dane, które nam przekażesz będą bezpieczne. Ich administratorem będzie ATERIMA Sp. z o.o. oraz ATERIMA Polska Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Krakowie. Będą przetwarzane na podstawie Twojej zgody, w celu przekazywania Ci informacji o ofertach i warunkach zatrudnienia dla opiekunów osób starszych.

W każdej chwili możesz swoją zgodę wycofać, ale wówczas nie będziemy mogli przedstawiać Ci ofert. Masz również prawo dostępu do swoich danych oraz prawo ich poprawiania lub usunięcia.

Odbiorcami danych, które nam przekażesz będą nasi pracownicy oraz zaufani partnerzy (np. podopieczni lub koordynatorzy w Niemczech). Masz pytania? Zapoznaj się z naszą polityką prywatności lub skontaktuj się z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych. ^zwiń

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację polityki ciasteczek i polityki prywatności.

Kliknij i zadzwoń +48 12 341 15 15