Praca dla opiekunek w Niemczech

+48 12 341 15 15
Zadzwoń już teraz!

Praca dla opiekunek w Niemczech

Nowa lekcja niemieckiego: Przygotuj się do interwencji

Dostępna jest już najnowsza lekcja „Ich brauche Hilfe! - czyli jak reagować w nagłych sytuacjach”. Znajdziecie ją w sekcji Niemiecki dla Opiekunek, razem z innymi tematami, które już podejmowaliśmy.

W tej lekcji piszemy o tym, co zwykle jest najbardziej stresujące w pracy opiekunki - nieprzewidzianych sytuacjach. Proponujemy dialogi, które pozwolą zorientować się w tym, co może być potrzebne do podjęcia odpowiedniego działania.

Nagłym problemom zdrowotnym seniora nie da się w pełni zapobiec, ale można się przygotować na ich nadejście - na to właśnie kładziemy nacisk w profesjonalnym i kompleksowym przygotowaniu do wykonywania obowiązków opiekunki.

Mamy nadzieję, że po tej lekcji otrzymacie odpowiedzi na najczęściej nurtujące Was pytania i będziecie lepiej przygotowane, co ograniczy dodatkowy stres.

Oprac. MZ

Szukasz pracy jako opiekunka w Niemczech?

Zgłoś się do nas - oddzwonimy!

Masz zdjęcie, dyplomy, certyfikaty lub referencje?
Dodaj je teraz, by przyspieszyć rekrutację.

Dane, które nam przekażesz będą bezpieczne. Ich administratorem będzie ATERIMA Sp. z o.o. oraz ATERIMA Polska Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Krakowie. Będą przetwarzane na podstawie Twojej zgody, w celu przekazywania Ci informacji o ofertach i warunkach zatrudnienia dla opiekunów osób starszych.

W każdej chwili możesz swoją zgodę wycofać, ale wówczas nie będziemy mogli przedstawiać Ci ofert. Masz również prawo dostępu do swoich danych oraz prawo ich poprawiania lub usunięcia.

Odbiorcami danych, które nam przekażesz będą nasi pracownicy oraz zaufani partnerzy (np. podopieczni lub koordynatorzy w Niemczech). Masz pytania? Zapoznaj się z naszą polityką prywatności lub skontaktuj się z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych. ^zwiń

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację polityki ciasteczek i polityki prywatności.

Zgłoś się do nas - oddzwonimy