Praca dla opiekunek w Niemczech

+48 12 341 15 15
Zadzwoń już teraz!

Praca dla opiekunek w Niemczech

Nowa lekcja niemieckiego dla początkujących – Ordnung machen

Najnowsza lekcja niemieckiego w kursie dla osób początkujących z Teresą jest już dostępna. Poruszamy w niej aktualny temat wiosennych porządków!

W lekcji „Ordnung machen – czyli porządki wiosenne” znajdziecie sporą dawkę nowego słownictwa związanego z robieniem wiosennych porządków. Poznacie też metody tworzenia prostych pytań ze słowem „gdzie”.

Pamiętajcie też o opcji odsłuchiwania poszczególnych wyrażeń dzięki nagraniom audio. Przygotowaliśmy dla Was również proste ćwiczenia, które pomogą Wam utrwalić wiedzę z lekcji. Powodzenia! :)

Lekcja dostępna jest TUTAJ.

Szukasz pracy jako opiekunka w Niemczech?

Zgłoś się do nas - oddzwonimy!

Masz zdjęcie, dyplomy, certyfikaty lub referencje?
Dodaj je teraz, by przyspieszyć rekrutację.

Dane, które nam przekażesz będą bezpieczne. Ich administratorem będzie ATERIMA Sp. z o.o. oraz ATERIMA Polska Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Krakowie. Będą przetwarzane na podstawie Twojej zgody, w celu przekazywania Ci informacji o ofertach i warunkach zatrudnienia dla opiekunów osób starszych.

W każdej chwili możesz swoją zgodę wycofać, ale wówczas nie będziemy mogli przedstawiać Ci ofert. Masz również prawo dostępu do swoich danych oraz prawo ich poprawiania lub usunięcia.

Odbiorcami danych, które nam przekażesz będą nasi pracownicy oraz zaufani partnerzy (np. podopieczni lub koordynatorzy w Niemczech). Masz pytania? Zapoznaj się z naszą polityką prywatności lub skontaktuj się z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych. ^zwiń

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację polityki ciasteczek i polityki prywatności.

Zgłoś się do nas - oddzwonimy