Praca dla opiekunek w Niemczech

+48 12 341 15 15
Zadzwoń już teraz!

Praca dla opiekunek w Niemczech

Nowa lekcja niemieckiego z dźwiękiem: Heute ist nicht mein Tag – czyli jak poprawić sobie dzień

Panie i panowie, oto lekcja na gorszy dzień! Jeśli męczy Was zimowa chandra i na nic nie macie ochoty – Basia Was pocieszy.

W nowej lekcji Heute ist nicht mein Tag – czyli jak poprawić sobie dzień przeczytacie rozmowy pomiędzy Basią a jej przyjaciółką Leną – także opiekunką osób starszych w Niemczech. Lena ma kilka zmartwień, z którymi nie najlepiej sobie radzi. W efekcie jest przygnębiona i widzi świat w czarnych barwach. Basia stara się pocieszyć przyjaciółkę. Sprawdźcie, czy się jej to udało!

Jak zawsze na dole strony z lekcją znajdziecie materiały do pobrania – słowniczek z wyrażeniami z lekcji, dialogi, a także nagrania audio, dzięki którym możecie upewnić się co do poprawnej wymowy.

Pracujesz w ATERIMA MED? Pamiętaj, że w każdy czwartek masz do dyspozycji dyżury telefoniczne „Wsparcie w trudnych chwilach” – więcej o nich tutaj.

Najnowsza lekcja opracowywanego przez nas kursu języka niemieckiego dla opiekunek dostępna jest tutaj.

 

Szukasz pracy jako opiekunka w Niemczech?

Zgłoś się do nas - oddzwonimy!

Masz zdjęcie, dyplomy, certyfikaty lub referencje?
Dodaj je teraz, by przyspieszyć rekrutację.

Administratorem Państwa danych osobowych jest ATERIMA Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie (30-644), ul. Puszkarska 7f zarejestrowana pod numerem KRS 0000725474. Dane kontaktowe inspektora ochrony danych osobowych adres e-mail: daneosobowe@grupaaterima.pl.

Dane osobowe przetwarzane są na podstawie Państwa zgody i na potrzeby informowania Państwa o aktualnych ofertach pracy. Wyrażenie zgody będzie się wiązało z przetwarzaniem przez Aterima Sp. z o.o. Twoich danych osobowych (w tym wizerunku, jeżeli udostępnisz nam dokumenty ze swoim zdjęciem) z wykorzystaniem środków komunikacji elektronicznej, mail, telefon w tym wiadomości sms. Dane przetwarzane są do czasu wycofania zgody. Wycofanie zgody pozostaje bez wpływu na legalność przetwarzania danych osobowych przed jej wycofaniem. Podanie danych jest dobrowolne, aczkolwiek niezbędne do przesyłania Państwu ofert pracy.

Odbiorcami Państwa danych osobowych są: upoważnieni pracownicy administratora; podmioty przetwarzające dane w jego imieniu; podmioty powiązane i współpracujące z Aterima Sp. z o.o. (w tym kontrahenci, na rzecz których prowadzone są lub będą procesy rekrutacji oraz podopieczni i koordynatorzy w Niemczech).

Przysługuje Państwu prawo żądania: dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, przenoszenia, ograniczenia ich przetwarzania, wniesienia sprzeciwu względem przetwarzania danych jak również prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. ^zwiń

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację polityki ciasteczek i polityki prywatności.

Zgłoś się do nas - oddzwonimy!