Praca dla opiekunek w Niemczech

+48 12 341 15 15
Zadzwoń już teraz!

Praca dla opiekunek w Niemczech

Nowa lekcja niemieckiego z dźwiękiem: Heute ist nicht mein Tag – czyli jak poprawić sobie dzień

Panie i panowie, oto lekcja na gorszy dzień! Jeśli męczy Was zimowa chandra i na nic nie macie ochoty – Basia Was pocieszy.

W nowej lekcji Heute ist nicht mein Tag – czyli jak poprawić sobie dzień przeczytacie rozmowy pomiędzy Basią a jej przyjaciółką Leną – także opiekunką osób starszych w Niemczech. Lena ma kilka zmartwień, z którymi nie najlepiej sobie radzi. W efekcie jest przygnębiona i widzi świat w czarnych barwach. Basia stara się pocieszyć przyjaciółkę. Sprawdźcie, czy się jej to udało!

Jak zawsze na dole strony z lekcją znajdziecie materiały do pobrania – słowniczek z wyrażeniami z lekcji, dialogi, a także nagrania audio, dzięki którym możecie upewnić się co do poprawnej wymowy.

Pracujesz w ATERIMA MED? Pamiętaj, że w każdy czwartek masz do dyspozycji dyżury telefoniczne „Wsparcie w trudnych chwilach” – więcej o nich tutaj.

Najnowsza lekcja opracowywanego przez nas kursu języka niemieckiego dla opiekunek dostępna jest tutaj.

 

Szukasz pracy jako opiekunka w Niemczech?

Zgłoś się do nas - oddzwonimy!

Masz zdjęcie, dyplomy, certyfikaty lub referencje?
Dodaj je teraz, by przyspieszyć rekrutację.

Dane, które nam przekażesz będą bezpieczne. Ich administratorem będzie ATERIMA Sp. z o.o. oraz ATERIMA Polska Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Krakowie. Będą przetwarzane na podstawie Twojej zgody, w celu przekazywania Ci informacji o ofertach i warunkach zatrudnienia dla opiekunów osób starszych.

W każdej chwili możesz swoją zgodę wycofać, ale wówczas nie będziemy mogli przedstawiać Ci ofert. Masz również prawo dostępu do swoich danych oraz prawo ich poprawiania lub usunięcia.

Odbiorcami danych, które nam przekażesz będą nasi pracownicy oraz zaufani partnerzy (np. podopieczni lub koordynatorzy w Niemczech). Masz pytania? Zapoznaj się z naszą polityką prywatności lub skontaktuj się z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych. ^zwiń

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację polityki ciasteczek i polityki prywatności.

Zgłoś się do nas - oddzwonimy