Praca dla opiekunek w Niemczech

+48 12 341 15 15
Zadzwoń już teraz!

Praca dla opiekunek w Niemczech

Nowa lekcja niemieckiego z dźwiękiem: Basia vermisst ihre Familie – czyli jak być bliżej rodziny

Mamy nadzieję, że test z ostatnich 10 lekcji poszedł Wam dobrze i jesteście gotowi na nową porcję dialogów, nagrań i słówek :) W pierwszej w tym roku lekcji znajdziecie rozmowę Basi z jej podopieczną o tęsknocie, kontaktach z rodziną i pracy opiekunki osób starszych w Niemczech – jej plusach i minusach.

W słowniczku do pobrania tradycyjnie znajdziecie gotową do wydrukowania listę słówek z lekcji i nie tylko. To wybrane przez nas wyrażenia i słowa, które naszym zdaniem szczególnie warto zapamiętać.

Nawiązując do rady pani Basi, zachęcamy do korzystania z bezpłatnych aplikacji do nauki niemieckiego na telefony komórkowe – więcej informacji i przykłady opisujemy w naszym artykule.

Najnowsza lekcja opracowywanego przez nas kursu języka niemieckiego dla opiekunek dostępna jest tutaj.

Szukasz pracy jako opiekunka w Niemczech?

Zgłoś się do nas - oddzwonimy!

Masz zdjęcie, dyplomy, certyfikaty lub referencje?
Dodaj je teraz, by przyspieszyć rekrutację.

Dane, które nam przekażesz będą bezpieczne. Ich administratorem będzie ATERIMA Sp. z o.o. oraz ATERIMA Polska Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Krakowie. Będą przetwarzane na podstawie Twojej zgody, w celu przekazywania Ci informacji o ofertach i warunkach zatrudnienia dla opiekunów osób starszych.

W każdej chwili możesz swoją zgodę wycofać, ale wówczas nie będziemy mogli przedstawiać Ci ofert. Masz również prawo dostępu do swoich danych oraz prawo ich poprawiania lub usunięcia.

Odbiorcami danych, które nam przekażesz będą nasi pracownicy oraz zaufani partnerzy (np. podopieczni lub koordynatorzy w Niemczech). Masz pytania? Zapoznaj się z naszą polityką prywatności lub skontaktuj się z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych. ^zwiń

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację polityki ciasteczek i polityki prywatności.

Zgłoś się do nas - oddzwonimy