Praca dla opiekunek w Niemczech

+48 12 341 15 15
Zadzwoń już teraz!

Praca dla opiekunek w Niemczech

Nowa lekcja niemieckiego: Zorganizuj dzień podopiecznemu

Lekcja „Wie kann ich Ihnen helfen? - czyli wszystko o opiece" pomoże Ci stworzyć harmonogram dnia seniora, najlepiej dostosowany do jego potrzeb i możliwości. Przybliży także obowiązki związane z realizacją tego planu, takie jak: zabiegi pielęgnacyjne, przestrzeganie zaleceń lekarza czy dbałość o rytuały seniora.

Opiekunka Basia pokazuje, jak wygląda jeden dzień z życia podopiecznego i odwołuje się do sytuacji, jakich możesz się spodziewać w swojej pracy. Zwraca uwagę na najczęstsze dolegliwości podeszłego wieku, które mogą dotyczyć także Twojego podopiecznego.


Ucz się z nami – co tydzień nowa lekcja!


Jak zwykle mamy też dla Was kilka sposobów Basi na to, jak poradzić sobie z przyswajaniem porcji nowych zwrotów. Mamy nadzieję, że okażą się trafne i będą Wam służyć w trakcie całej nauki.

Oprac. MZ

Szukasz pracy jako opiekunka w Niemczech?

Zgłoś się do nas - oddzwonimy!

Masz zdjęcie, dyplomy, certyfikaty lub referencje?
Dodaj je teraz, by przyspieszyć rekrutację.

Dane, które nam przekażesz będą bezpieczne. Ich administratorem będzie ATERIMA Sp. z o.o. oraz ATERIMA Polska Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Krakowie. Będą przetwarzane na podstawie Twojej zgody, w celu przekazywania Ci informacji o ofertach i warunkach zatrudnienia dla opiekunów osób starszych.

W każdej chwili możesz swoją zgodę wycofać, ale wówczas nie będziemy mogli przedstawiać Ci ofert. Masz również prawo dostępu do swoich danych oraz prawo ich poprawiania lub usunięcia.

Odbiorcami danych, które nam przekażesz będą nasi pracownicy oraz zaufani partnerzy (np. podopieczni lub koordynatorzy w Niemczech). Masz pytania? Zapoznaj się z naszą polityką prywatności lub skontaktuj się z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych. ^zwiń

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację polityki ciasteczek i polityki prywatności.

Zgłoś się do nas - oddzwonimy