Praca dla opiekunek w Niemczech

+48 12 341 15 15
Zadzwoń już teraz!

Praca dla opiekunek w Niemczech

Nowy film na platformie Akademii Opiekunów

Na stronie Akademii Opiekunów pojawił się pierwszy film z Sympozjum „Z Tobą dam radę!”. Specjalnie z myślą o naszych Opiekunach dzielimy się ekspercką wiedzą w formie nagrań wykładów publikowanych co miesiąc na platformie.

Grudniowe Sympozjum „Z Tobą dam radę!” – Opieka, Komunikacja, Aktywizacja osób z demencją zgromadziło ponad 160 uczestników oraz grupę cenionych specjalistów, m.in. lekarzy, terapeutów i psychologów. Uczestnicy Sympozjum zorganizowanego przez Akademię Opiekunów poznali nowatorskie metody opieki nad osobami żyjącymi z demencją i najnowsze formy wsparcia chorych, a także wzięli aktywny udział w dyskusjach panelowych.

Nie wszyscy Opiekunowie ATERIMA MED mogli wziąć udział w tym wydarzeniu – właśnie dlatego Akademia Opiekunów chce dzielić się wiedzą zgromadzoną podczas Sympozjum poprzez publikowanie wykładów ekspertów na stronie www.akademiaopiekunow.pl.

W tym miesiącu na platformie Akademii Opiekunów pojawił się wykład prof. Tadeusza Parnowskiego pt. „Zaburzenia zachowania w otępieniu – jak sobie radzić?”. Profesor Parnowski to wybitny lekarz psychiatra, psychogeriatra oraz organizator i kierownik pierwszego oddziału psychogeriatrycznego i Poradni Zaburzeń Pamięci w Polsce.

Z wykładu dowiecie się m.in.:

  • Jakie etapy otępienia wyróżniamy i jak je rozpoznać,
  • Jakie działania mogą złagodzić lub opóźnić wystąpienie otępienia,
  • Jak dostosować formę opieki do poszczególnych etapów choroby,
  • Jakie są sprawdzone niefarmakologiczne metody, które mogą znacząco wpłynąć na samopoczucie i stan zdrowia chorego.

Wykład znajdziecie TUTAJ

Zapisy wykładów w formie filmów udostępniamy tylko dla Opiekunów ATERIMA MED! Już za miesiąc kolejne wideo :)

Szukasz pracy jako opiekunka w Niemczech?

Zgłoś się do nas - oddzwonimy!

Masz zdjęcie, dyplomy, certyfikaty lub referencje?
Dodaj je teraz, by przyspieszyć rekrutację.

Administratorem Państwa danych osobowych jest ATERIMA Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie (30-644), ul. Puszkarska 7f zarejestrowana pod numerem KRS 0000725474. Dane kontaktowe inspektora ochrony danych osobowych adres e-mail: daneosobowe@grupaaterima.pl.

Dane osobowe przetwarzane są na podstawie Państwa zgody i na potrzeby informowania Państwa o aktualnych ofertach pracy. Wyrażenie zgody będzie się wiązało z przetwarzaniem przez Aterima Sp. z o.o. Twoich danych osobowych (w tym wizerunku, jeżeli udostępnisz nam dokumenty ze swoim zdjęciem) z wykorzystaniem środków komunikacji elektronicznej, mail, telefon w tym wiadomości sms. Dane przetwarzane są do czasu wycofania zgody. Wycofanie zgody pozostaje bez wpływu na legalność przetwarzania danych osobowych przed jej wycofaniem. Podanie danych jest dobrowolne, aczkolwiek niezbędne do przesyłania Państwu ofert pracy.

Odbiorcami Państwa danych osobowych są: upoważnieni pracownicy administratora; podmioty przetwarzające dane w jego imieniu; podmioty powiązane i współpracujące z Aterima Sp. z o.o. (w tym kontrahenci, na rzecz których prowadzone są lub będą procesy rekrutacji oraz podopieczni i koordynatorzy w Niemczech).

Przysługuje Państwu prawo żądania: dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, przenoszenia, ograniczenia ich przetwarzania, wniesienia sprzeciwu względem przetwarzania danych jak również prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. ^zwiń

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację polityki ciasteczek i polityki prywatności.

Kliknij i zadzwoń +48 12 341 15 15