Praca dla opiekunek w Niemczech

+48 12 341 15 15
Zadzwoń już teraz!

Praca dla opiekunek w Niemczech

Nowy film na platformie Akademii Opiekunów

Na stronie Akademii Opiekunów pojawił się pierwszy film z Sympozjum „Z Tobą dam radę!”. Specjalnie z myślą o naszych Opiekunach dzielimy się ekspercką wiedzą w formie nagrań wykładów publikowanych co miesiąc na platformie.

Grudniowe Sympozjum „Z Tobą dam radę!” – Opieka, Komunikacja, Aktywizacja osób z demencją zgromadziło ponad 160 uczestników oraz grupę cenionych specjalistów, m.in. lekarzy, terapeutów i psychologów. Uczestnicy Sympozjum zorganizowanego przez Akademię Opiekunów poznali nowatorskie metody opieki nad osobami żyjącymi z demencją i najnowsze formy wsparcia chorych, a także wzięli aktywny udział w dyskusjach panelowych.

Nie wszyscy Opiekunowie ATERIMA MED mogli wziąć udział w tym wydarzeniu – właśnie dlatego Akademia Opiekunów chce dzielić się wiedzą zgromadzoną podczas Sympozjum poprzez publikowanie wykładów ekspertów na stronie www.akademiaopiekunow.pl.

W tym miesiącu na platformie Akademii Opiekunów pojawił się wykład prof. Tadeusza Parnowskiego pt. „Zaburzenia zachowania w otępieniu – jak sobie radzić?”. Profesor Parnowski to wybitny lekarz psychiatra, psychogeriatra oraz organizator i kierownik pierwszego oddziału psychogeriatrycznego i Poradni Zaburzeń Pamięci w Polsce.

Z wykładu dowiecie się m.in.:

  • Jakie etapy otępienia wyróżniamy i jak je rozpoznać,
  • Jakie działania mogą złagodzić lub opóźnić wystąpienie otępienia,
  • Jak dostosować formę opieki do poszczególnych etapów choroby,
  • Jakie są sprawdzone niefarmakologiczne metody, które mogą znacząco wpłynąć na samopoczucie i stan zdrowia chorego.

Wykład znajdziecie TUTAJ

Zapisy wykładów w formie filmów udostępniamy tylko dla Opiekunów ATERIMA MED! Już za miesiąc kolejne wideo :)

Szukasz pracy jako opiekunka w Niemczech?

Zgłoś się do nas - oddzwonimy!

Masz zdjęcie, dyplomy, certyfikaty lub referencje?
Dodaj je teraz, by przyspieszyć rekrutację.

Dane, które nam przekażesz będą bezpieczne. Ich administratorem będzie ATERIMA Sp. z o.o. oraz ATERIMA Polska Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Krakowie. Będą przetwarzane na podstawie Twojej zgody, w celu przekazywania Ci informacji o ofertach i warunkach zatrudnienia dla opiekunów osób starszych.

W każdej chwili możesz swoją zgodę wycofać, ale wówczas nie będziemy mogli przedstawiać Ci ofert. Masz również prawo dostępu do swoich danych oraz prawo ich poprawiania lub usunięcia.

Odbiorcami danych, które nam przekażesz będą nasi pracownicy oraz zaufani partnerzy (np. podopieczni lub koordynatorzy w Niemczech). Masz pytania? Zapoznaj się z naszą polityką prywatności lub skontaktuj się z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych. ^zwiń

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację polityki ciasteczek i polityki prywatności.

Zgłoś się do nas - oddzwonimy