Praca dla opiekunek w Niemczech

+48 12 341 15 15
Zadzwoń już teraz!

Praca dla opiekunek w Niemczech

Wyjedź w styczniu z ATERIMA MED!

Chcesz wyjechać do pracy jako opiekun w Niemczech po Nowym Roku? W ATERIMA MED mamy obecnie dużo ofert pracy od stycznia. Warto pomyśleć nad wyjazdem już teraz, kiedy wybór ofert jest znacznie większy!

To świetna opcja na wyjazd dla osób, które chcą podreperować domowy budżet nadwyrężony świątecznymi wydatkami. W styczniu tradycyjnie wielu opiekunów szuka pracy – zgłoszenie się już teraz to większa szansa na wyjazd i atrakcyjne wynagrodzenie.

Wyjeżdzając z ATERIMA MED masz gwarancję:

ikony med

U nas możesz liczyć na ofertę dostosowaną do Twoich oczekiwań – sprawdź tutaj, dlaczego w ATERIMA MED są najlepsze oferty pracy i powiedz nam, na czym szczególnie Ci zależy.

sprawdź nasze oferty pracy

Po więcej ofert pracy oraz informacji o dodatkowych wynagrodzeniach zapraszamy do kontaktu z nami pod numerem tel. + 48 12 341 15 15, a także z naszymi oddziałami w całej Polsce.

Szukasz pracy jako opiekunka w Niemczech?

Zgłoś się do nas - oddzwonimy!

Masz zdjęcie, dyplomy, certyfikaty lub referencje?
Dodaj je teraz, by przyspieszyć rekrutację.

Dane, które nam przekażesz będą bezpieczne. Ich administratorem będzie ATERIMA Sp. z o.o. oraz ATERIMA Polska Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Krakowie. Będą przetwarzane na podstawie Twojej zgody, w celu przekazywania Ci informacji o ofertach i warunkach zatrudnienia dla opiekunów osób starszych.

W każdej chwili możesz swoją zgodę wycofać, ale wówczas nie będziemy mogli przedstawiać Ci ofert. Masz również prawo dostępu do swoich danych oraz prawo ich poprawiania lub usunięcia.

Odbiorcami danych, które nam przekażesz będą nasi pracownicy oraz zaufani partnerzy (np. podopieczni lub koordynatorzy w Niemczech). Masz pytania? Zapoznaj się z naszą polityką prywatności lub skontaktuj się z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych. ^zwiń

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację polityki ciasteczek i polityki prywatności.

Zgłoś się do nas - oddzwonimy