Praca dla opiekunek w Niemczech

+48 12 341 15 15
Zadzwoń już teraz!

Praca dla opiekunek w Niemczech

Nowa lekcja niemieckiego z dźwiękiem: Basia fährt Auto – czyli Opiekunka za kierownicą

Od opiekunów często wymaga się aktywnego prawa jazdy – więc najwyższa pora poznać trochę słówek przydatnych na drodze.

Nasz kurs języka niemieckiego dla średnio-zaawansowanych ma już 80 lekcji – a w najnowszej, która dostępna jest tutaj, macie okazję poznać Basię za kierownicą samochodu. Nasza Opiekunka opowiada, jak u niej wyglądały początki samodzielnego prowadzenia w Niemczech i jak sprawuje się pani Doris jako pasażerka.

W naszej lekcji nie tylko dla kierowców znajdziecie dialog z samochodem w roli głównej, a także rozbudowany słowniczek, który na pewno ułatwi Wam poruszanie się po drogach w Niemczech.

W naszych ofertach pracy znajdziesz wszystkie wymagania np. aktywne prawo jazdy, a także szczegółowe informacje o obowiązkach i stanie podopiecznego.  

Najnowsza lekcja opracowywanego przez nas kursu języka niemieckiego dla opiekunek dostępna jest tutaj.

Szukasz pracy jako opiekunka w Niemczech?

Zgłoś się do nas - oddzwonimy!

Masz zdjęcie, dyplomy, certyfikaty lub referencje?
Dodaj je teraz, by przyspieszyć rekrutację.

Dane, które nam przekażesz będą bezpieczne. Ich administratorem będzie ATERIMA Sp. z o.o. oraz ATERIMA Polska Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Krakowie. Będą przetwarzane na podstawie Twojej zgody, w celu przekazywania Ci informacji o ofertach i warunkach zatrudnienia dla opiekunów osób starszych.

W każdej chwili możesz swoją zgodę wycofać, ale wówczas nie będziemy mogli przedstawiać Ci ofert. Masz również prawo dostępu do swoich danych oraz prawo ich poprawiania lub usunięcia.

Odbiorcami danych, które nam przekażesz będą nasi pracownicy oraz zaufani partnerzy (np. podopieczni lub koordynatorzy w Niemczech). Masz pytania? Zapoznaj się z naszą polityką prywatności lub skontaktuj się z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych. ^zwiń

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację polityki ciasteczek i polityki prywatności.

Zgłoś się do nas - oddzwonimy