Praca dla opiekunek w Niemczech

+48 12 341 15 15
Zadzwoń już teraz!

Praca dla opiekunek w Niemczech

Nowa lekcja niemieckiego z dźwiękiem: Basia im Kino – czyli niemiecki na wielkim ekranie

Jak idzie Wam nauka niemieckiego tej jesieni? Niech motywacją będzie dla Was kolejna, najnowsza lekcja niemieckiego z Basią!

W nowej lekcji poczytacie o tym, jak Basia Oleksy spędza swój czas wolny w pracy. Tym razem namówiona przez swoją koleżankę po fachu – Lenę – nasza bohaterka po raz pierwszy wybrała się do kina w Niemczech. Było trochę nerwów, ale wszystko dobrze się skończyło – przeczytajcie! Lekcja „Basia im Kino – czyli niemiecki na wielkim ekranie” jest dostępna tutaj.

W najnowszym materiale czeka na Was nowa dawka słówek. Znajdziecie tam wyrażenia związane z czasem wolnym, planowaniem oraz oczywiście tytułowym kinem.

Wszystkich czytelników lekcji z Basią zapraszamy do obejrzenia krótkich filmików pokazujących naszą firmę i to, co możemy zaproponować opiekunom. Zajrzyjcie tutaj!

Najnowsza lekcja opracowywanego przez nas kursu języka niemieckiego dla opiekunek dostępna jest TUTAJ.

Szukasz pracy jako opiekunka w Niemczech?

Zgłoś się do nas - oddzwonimy!

Masz zdjęcie, dyplomy, certyfikaty lub referencje?
Dodaj je teraz, by przyspieszyć rekrutację.

Dane, które nam przekażesz będą bezpieczne. Ich administratorem będzie ATERIMA Sp. z o.o. oraz ATERIMA Polska Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Krakowie. Będą przetwarzane na podstawie Twojej zgody, w celu przekazywania Ci informacji o ofertach i warunkach zatrudnienia dla opiekunów osób starszych.

W każdej chwili możesz swoją zgodę wycofać, ale wówczas nie będziemy mogli przedstawiać Ci ofert. Masz również prawo dostępu do swoich danych oraz prawo ich poprawiania lub usunięcia.

Odbiorcami danych, które nam przekażesz będą nasi pracownicy oraz zaufani partnerzy (np. podopieczni lub koordynatorzy w Niemczech). Masz pytania? Zapoznaj się z naszą polityką prywatności lub skontaktuj się z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych. ^zwiń

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację polityki ciasteczek i polityki prywatności.

Zgłoś się do nas - oddzwonimy