Praca dla opiekunek w Niemczech

+48 12 341 15 15
Zadzwoń już teraz!

Praca dla opiekunek w Niemczech

Nowa lekcja niemieckiego dla początkujących – Wsparcie w pielęgnacji, część II

Druga część trzeciej lekcji niemieckiego w kursie dla początkujących z opiekunką Teresą jest już dostępna! Poruszamy w niej temat bardzo ważny dla wszystkich osób pracujących w opiece.

W nowej lekcji „Jak mogę Pani pomóc? - czyli wsparcie w pielęgnacji” czeka na Was wiele wyrażeń dotyczących czynności wykonywanych w codziennej opiece nad osobą starszą. Poznacie też przydatne zwroty, które pomogą w komunikacji z podopiecznym.

W lekcji znajdziecie m. in.:

  • proste wyrażenia związane z codzienną opieką nad osobą starszą,
  • ułatwiające naukę wymowy nagrania audio,
  • praktyczne wskazówki, jak budować proste pytania i polecenia.

Nowa lekcja dostępna jest TUTAJ, natomiast pierwszą część lekcji można znaleźć tutaj.

Jak oceniacie nasz kurs niemieckiego z Teresą stworzony specjalnie z myślą o osobach początkujących? Może macie pomysły na kolejne tematy? Podzielcie się nimi w komentarzach! :)

Szukasz pracy jako opiekunka w Niemczech?

Zgłoś się do nas - oddzwonimy!

Masz zdjęcie, dyplomy, certyfikaty lub referencje?
Dodaj je teraz, by przyspieszyć rekrutację.

Administratorem Państwa danych osobowych jest ATERIMA Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie (30-644), ul. Puszkarska 7f zarejestrowana pod numerem KRS 0000725474. Dane kontaktowe inspektora ochrony danych osobowych adres e-mail: daneosobowe@grupaaterima.pl.

Dane osobowe przetwarzane są na podstawie Państwa zgody i na potrzeby informowania Państwa o aktualnych ofertach pracy. Wyrażenie zgody będzie się wiązało z przetwarzaniem przez Aterima Sp. z o.o. Twoich danych osobowych (w tym wizerunku, jeżeli udostępnisz nam dokumenty ze swoim zdjęciem) z wykorzystaniem środków komunikacji elektronicznej, mail, telefon w tym wiadomości sms. Dane przetwarzane są do czasu wycofania zgody. Wycofanie zgody pozostaje bez wpływu na legalność przetwarzania danych osobowych przed jej wycofaniem. Podanie danych jest dobrowolne, aczkolwiek niezbędne do przesyłania Państwu ofert pracy.

Odbiorcami Państwa danych osobowych są: upoważnieni pracownicy administratora; podmioty przetwarzające dane w jego imieniu; podmioty powiązane i współpracujące z Aterima Sp. z o.o. (w tym kontrahenci, na rzecz których prowadzone są lub będą procesy rekrutacji oraz podopieczni i koordynatorzy w Niemczech).

Przysługuje Państwu prawo żądania: dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, przenoszenia, ograniczenia ich przetwarzania, wniesienia sprzeciwu względem przetwarzania danych jak również prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. ^zwiń

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację polityki ciasteczek i polityki prywatności.

Zgłoś się do nas - oddzwonimy!