Praca dla opiekunek w Niemczech

+48 12 341 15 15
Zadzwoń już teraz!

Praca dla opiekunek w Niemczech

Nowa lekcja niemieckiego dla początkujących – Wsparcie w pielęgnacji, część II

Druga część trzeciej lekcji niemieckiego w kursie dla początkujących z opiekunką Teresą jest już dostępna! Poruszamy w niej temat bardzo ważny dla wszystkich osób pracujących w opiece.

W nowej lekcji „Jak mogę Pani pomóc? - czyli wsparcie w pielęgnacji” czeka na Was wiele wyrażeń dotyczących czynności wykonywanych w codziennej opiece nad osobą starszą. Poznacie też przydatne zwroty, które pomogą w komunikacji z podopiecznym.

W lekcji znajdziecie m. in.:

  • proste wyrażenia związane z codzienną opieką nad osobą starszą,
  • ułatwiające naukę wymowy nagrania audio,
  • praktyczne wskazówki, jak budować proste pytania i polecenia.

Nowa lekcja dostępna jest TUTAJ, natomiast pierwszą część lekcji można znaleźć tutaj.

Jak oceniacie nasz kurs niemieckiego z Teresą stworzony specjalnie z myślą o osobach początkujących? Może macie pomysły na kolejne tematy? Podzielcie się nimi w komentarzach! :)

Szukasz pracy jako opiekunka w Niemczech?

Zgłoś się do nas - oddzwonimy!

Masz zdjęcie, dyplomy, certyfikaty lub referencje?
Dodaj je teraz, by przyspieszyć rekrutację.

Dane, które nam przekażesz będą bezpieczne. Ich administratorem będzie ATERIMA Sp. z o.o. oraz ATERIMA Polska Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Krakowie. Będą przetwarzane na podstawie Twojej zgody, w celu przekazywania Ci informacji o ofertach i warunkach zatrudnienia dla opiekunów osób starszych.

W każdej chwili możesz swoją zgodę wycofać, ale wówczas nie będziemy mogli przedstawiać Ci ofert. Masz również prawo dostępu do swoich danych oraz prawo ich poprawiania lub usunięcia.

Odbiorcami danych, które nam przekażesz będą nasi pracownicy oraz zaufani partnerzy (np. podopieczni lub koordynatorzy w Niemczech). Masz pytania? Zapoznaj się z naszą polityką prywatności lub skontaktuj się z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych. ^zwiń

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację polityki ciasteczek i polityki prywatności.

Zgłoś się do nas - oddzwonimy