Praca dla opiekunek w Niemczech

+48 12 341 15 15
Zadzwoń już teraz!

Praca dla opiekunek w Niemczech

Nowa lekcja niemieckiego dla początkujących – Wsparcie w czynnościach pielęgnacyjnych, część I

Kolejna lekcja niemieckiego w kursie dla początkujących z opiekunką Teresą jest już dostępna! Poruszamy w niej temat szczególnie ważny dla wszystkich opiekunów.

W lekcji „Wsparcie w czynnościach pielęgnacyjnych” znajdziecie wiele wyrażeń dotyczących codziennych czynności wykonywanych w pracy opiekunki. Poznacie też przydatne zwroty, które pomogą w komunikacji z podopiecznym.

Zachęcamy do sprawdzania swojej wiedzy w ćwiczeniach w lekcji oraz nauki poprawnej wymowy dzięki nagraniom audio!

Lekcja dostępna jest TUTAJ.

Jak oceniacie nasz kurs niemieckiego z Teresą stworzony z myślą o osobach początkujących? Może macie pomysły na kolejne tematy? Czekamy na Wasze komentarze! :)

Szukasz pracy jako opiekunka w Niemczech?

Zgłoś się do nas - oddzwonimy!

Masz zdjęcie, dyplomy, certyfikaty lub referencje?
Dodaj je teraz, by przyspieszyć rekrutację.

Dane, które nam przekażesz będą bezpieczne. Ich administratorem będzie ATERIMA Sp. z o.o. oraz ATERIMA Polska Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Krakowie. Będą przetwarzane na podstawie Twojej zgody, w celu przekazywania Ci informacji o ofertach i warunkach zatrudnienia dla opiekunów osób starszych.

W każdej chwili możesz swoją zgodę wycofać, ale wówczas nie będziemy mogli przedstawiać Ci ofert. Masz również prawo dostępu do swoich danych oraz prawo ich poprawiania lub usunięcia.

Odbiorcami danych, które nam przekażesz będą nasi pracownicy oraz zaufani partnerzy (np. podopieczni lub koordynatorzy w Niemczech). Masz pytania? Zapoznaj się z naszą polityką prywatności lub skontaktuj się z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych. ^zwiń

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację polityki ciasteczek i polityki prywatności.

Zgłoś się do nas - oddzwonimy