Praca dla opiekunek w Niemczech

+48 12 341 15 15
Zadzwoń już teraz!

Praca dla opiekunek w Niemczech

Co nowego w Akademii Opiekunów?

ATERIMA_MED_CO_NOWEGO_W_AED_170728_v2

Wszystkich Opiekunów zatrudnionych w ATERIMA MED zachęcamy do odwiedzania platformy Akademii Opiekunów.

Sprawdźcie, jakie nowe materiały edukacyjne pojawiły się w tym miesiącu:

I. NOWE FILMY GRAMATYCZNE

  • Poziom podstawowy – tematem lekcji są podstawowe zasady tworzenia dwóch rodzajów pytań: pytań zamkniętych (czyli Entscheidungsfragen) oraz tzw. „pytań W” (znanych także jako W-Fragen). Lekcja dostępna jest tutaj.
  • Poziom zaawansowany – w lekcji kontynuujemy temat z poprzedniego odcinka, czyli zdania przydawkowe względne – omawiamy przykłady, w których używamy zaimków względnych w celowniku i dopełniaczu. Odcinek znajdziecie tutaj.

II. MATERIAŁY EDUKACYJNE Z SYMPOZJUM

Na platformie publikujemy kolejny film z Sympozjum „Z Tobą dam radę”. W tym miesiącu jest to zapis wykładu pani dr hab. Aleksandry Klimkowicz-Mrowiec pt. „Uporczywe zaburzenia zachowania w otępieniach”.

Zaburzenia zachowania u osób z demencją występują u około 60-90% chorych. Mogą one pojawiać się już we wczesnych etapach choroby, a ich częstotliwość i nasilenie rośnie z czasem. Zaburzenia te można jednak łagodzić lub nawet eliminować! Jakimi metodami można to robić? Tego dowiecie się z wykładu, który znajdziecie na platformie Akademii Opiekunów.

III. NOWY ARTYKUŁ w sekcji „Strefa relaksu, z którego dowiecie się, jakie są metody wykorzystania muzyki w leczeniu demencji.

Do platformy edukacyjnej Akademii Opiekunów dostęp mają wszyscy Opiekunowie zatrudnieni w ATERIMA MED.

Życzymy owocnej nauki i miłej lektury! :)

Szukasz pracy jako opiekunka w Niemczech?

Zgłoś się do nas - oddzwonimy!

Masz zdjęcie, dyplomy, certyfikaty lub referencje?
Dodaj je teraz, by przyspieszyć rekrutację.

Administratorem Państwa danych osobowych jest ATERIMA Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie (30-644), ul. Puszkarska 7f zarejestrowana pod numerem KRS 0000725474. Dane kontaktowe inspektora ochrony danych osobowych adres e-mail: daneosobowe@grupaaterima.pl.

Dane osobowe przetwarzane są na podstawie Państwa zgody i na potrzeby informowania Państwa o aktualnych ofertach pracy. Wyrażenie zgody będzie się wiązało z przetwarzaniem przez Aterima Sp. z o.o. Twoich danych osobowych (w tym wizerunku, jeżeli udostępnisz nam dokumenty ze swoim zdjęciem) z wykorzystaniem środków komunikacji elektronicznej, mail, telefon w tym wiadomości sms. Dane przetwarzane są do czasu wycofania zgody. Wycofanie zgody pozostaje bez wpływu na legalność przetwarzania danych osobowych przed jej wycofaniem. Podanie danych jest dobrowolne, aczkolwiek niezbędne do przesyłania Państwu ofert pracy.

Odbiorcami Państwa danych osobowych są: upoważnieni pracownicy administratora; podmioty przetwarzające dane w jego imieniu; podmioty powiązane i współpracujące z Aterima Sp. z o.o. (w tym kontrahenci, na rzecz których prowadzone są lub będą procesy rekrutacji oraz podopieczni i koordynatorzy w Niemczech).

Przysługuje Państwu prawo żądania: dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, przenoszenia, ograniczenia ich przetwarzania, wniesienia sprzeciwu względem przetwarzania danych jak również prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. ^zwiń

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację polityki ciasteczek i polityki prywatności.

Zgłoś się do nas - oddzwonimy!