Praca dla opiekunek w Niemczech

+48 12 341 15 15
Zadzwoń już teraz!

Praca dla opiekunek w Niemczech

Co nowego w Akademii Opiekunów?

ATERIMA_MED_CO_NOWEGO_W_AED_170728_v2

Wszystkich Opiekunów zatrudnionych w ATERIMA MED zachęcamy do odwiedzania platformy Akademii Opiekunów.

Sprawdźcie, jakie nowe materiały edukacyjne pojawiły się w tym miesiącu:

I. NOWE FILMY GRAMATYCZNE

  • Poziom podstawowy – tematem lekcji są podstawowe zasady tworzenia dwóch rodzajów pytań: pytań zamkniętych (czyli Entscheidungsfragen) oraz tzw. „pytań W” (znanych także jako W-Fragen). Lekcja dostępna jest tutaj.
  • Poziom zaawansowany – w lekcji kontynuujemy temat z poprzedniego odcinka, czyli zdania przydawkowe względne – omawiamy przykłady, w których używamy zaimków względnych w celowniku i dopełniaczu. Odcinek znajdziecie tutaj.

II. MATERIAŁY EDUKACYJNE Z SYMPOZJUM

Na platformie publikujemy kolejny film z Sympozjum „Z Tobą dam radę”. W tym miesiącu jest to zapis wykładu pani dr hab. Aleksandry Klimkowicz-Mrowiec pt. „Uporczywe zaburzenia zachowania w otępieniach”.

Zaburzenia zachowania u osób z demencją występują u około 60-90% chorych. Mogą one pojawiać się już we wczesnych etapach choroby, a ich częstotliwość i nasilenie rośnie z czasem. Zaburzenia te można jednak łagodzić lub nawet eliminować! Jakimi metodami można to robić? Tego dowiecie się z wykładu, który znajdziecie na platformie Akademii Opiekunów.

III. NOWY ARTYKUŁ w sekcji „Strefa relaksu, z którego dowiecie się, jakie są metody wykorzystania muzyki w leczeniu demencji.

Do platformy edukacyjnej Akademii Opiekunów dostęp mają wszyscy Opiekunowie zatrudnieni w ATERIMA MED.

Życzymy owocnej nauki i miłej lektury! :)

Szukasz pracy jako opiekunka w Niemczech?

Zgłoś się do nas - oddzwonimy!

Masz zdjęcie, dyplomy, certyfikaty lub referencje?
Dodaj je teraz, by przyspieszyć rekrutację.

Dane, które nam przekażesz będą bezpieczne. Ich administratorem będzie ATERIMA Sp. z o.o. oraz ATERIMA Polska Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Krakowie. Będą przetwarzane na podstawie Twojej zgody, w celu przekazywania Ci informacji o ofertach i warunkach zatrudnienia dla opiekunów osób starszych.

W każdej chwili możesz swoją zgodę wycofać, ale wówczas nie będziemy mogli przedstawiać Ci ofert. Masz również prawo dostępu do swoich danych oraz prawo ich poprawiania lub usunięcia.

Odbiorcami danych, które nam przekażesz będą nasi pracownicy oraz zaufani partnerzy (np. podopieczni lub koordynatorzy w Niemczech). Masz pytania? Zapoznaj się z naszą polityką prywatności lub skontaktuj się z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych. ^zwiń

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację polityki ciasteczek i polityki prywatności.

Zgłoś się do nas - oddzwonimy