ATERIMA MED to pewna, legalna i bezpieczna firma – jesteśmy na rynku od 2011 roku
Ponad 100 000 razy! Na tyle zleceń wyjechali z nami nasi Opiekunowie przez ponad 10 lat.
Wypłacamy wynagrodzenie zawsze na czas – zgodnie z umową i wcześniejszymi ustaleniami.
Na 78% wszystkich naszych ofert wyjeżdżają ci sami, zadowoleni Opiekunowie. Znajdź swoją stałą ofertę!
Jesteśmy firmą nr 1 w branży opiekuńczej według rankingu firm na portalu opiekunki24.pl.
9,7/10 – nasza ocena wśród polecających nas Opiekunów. Dołącz do grona zadowolonych Opiekunów – sprawdź nasze oferty!
W naszej codziennej pracy kierujemy się mottem: „zaopiekuj się naszym Podopiecznym, a my zaopiekujemy się Tobą”.
Nasi Opiekunowie mają dostęp do bezpłatnych webinarów „Profesjonalni w opiece" z przydatnymi wskazówkami dotyczącymi opieki nad osobami starszymi.
Zapewniamy stałą i indywidualną opiekę Koordynatora.
Nasi Opiekunowie mogą korzystać z nieodpłatnych i indywidualnych porad prawnych.
Organizujemy przejazd w obie strony i zapewniamy bezpieczną podróż ATERIMA Busem od drzwi do drzwi.
Zapewniamy wsparcie psychologiczne przez telefoniczne konsultacje z psychologiem.
Nasi Opiekunowie mają dostęp do wsparcia językowego przez indywidualne konsultacje z lektorem języka niemieckiego oraz kursy językowe.
Zapewniamy wsparcie merytoryczne przez telefoniczne konsultacje w zakresie opieki z Ekspertami Biura Medycznego ATERIMA MED.
Ubezpieczamy każdego Opiekuna prywatnym ubezpieczeniem medycznym, które uprawnia do korzystania z bezpłatnej opieki medycznej na terenie Niemiec i Polski.
Mamy sprawdzone oferty – aktualizujemy status oferty każdorazowo ze zmiennikami.
Mamy zlecenia w atrakcyjnych regionach Niemiec – sprawdź nasze oferty!
Mamy blisko 1000 sprawdzonych ofert – pomagamy dopasować je do preferencji Opiekuna.
Do grona Opiekunów ATERIMA MED dołączył właśnie kolejny Opiekun – dziękujemy za zaufanie.
Teraz nasze oferty przegląda 17 osób. Sprawdź dostępne zlecenia i zarezerwuj najlepsze dla siebie.
W tej chwili nasi Koordynatorzy potwierdzają oferty z 23 Opiekunami.
Dziś zlecenie w Niemczech rozpoczyna aż 64 Opiekunów.
image/svg+xml

Obejrzyj największą w Polsce konferencję on-line dla Opiekunów „ROZUMIEĆ SIEBIE, czyli partnerstwo w opiece”!

Największa w Polsce konferencja on-line dla Opiekunów „ROZUMIEĆ SIEBIE, czyli partnerstwo w opiece”! 

25 maja 2023 roku o godzinie 19:00 odbyła się trzecia edycja bezpłatnej i największej konferencji on-line w Polsce dla Opiekunów pod tytułem: „ROZUMIEĆ SIEBIE, czyli partnerstwo w opiece”. Teraz możesz ją bezpłatnie w całości obejrzeć!

Frekwencja sprawiła, że znów możemy ogłosić naszą konferencję największym wydarzeniem on-line w branży! Na to niezwykłe spotkanie zarejestrowało się ponad 1000 osób, z których blisko 700 uczestniczyło w transmisji na żywo. W podziękowaniu za Wasze zaangażowanie udostępniamy pełny zapis nagrania konferencji!  

Zobacz nagranie z konferencji! Dlaczego warto je obejrzeć?

Nie udało Ci się wziąć udziału w transmitowanym na żywo wydarzeniu? Nic straconego! Z myślą o każdej osobie, która chce poszerzać swoje kompetencje z zakresu opieki, przygotowaliśmy zapis konferencji.

Zachęcamy do zobaczenia udostępnionego materiału zarówno tych, którzy brali czynny udział, by mogli utrwalić wiedzę, jak i tych, którzy z różnych przyczyn nie mieli wówczas możliwości uczestniczyć w konferencji. Teraz możecie poznać cenne wskazówki naszych ekspertów! Stanowią one zakres informacji i porad do zastosowania w praktyce, dzięki którym opieka nad osobami starszymi sprawowana będzie we wzajemnym poczuciu bezpieczeństwa i większym komforcie. Zorganizowaliśmy naszą konferencję, by Was wesprzeć i sprawić, aby każdy Opiekun czuł się zaopiekowany.

Daj sobie szansę na rozwój kompetencji i zobacz nagranie!      

 

Jaka wiedza została przekazana uczestnikom konferencji?

Chcieliśmy podziękować naszym specjalistom: gerontopedagog Marlenie Meyer, psycholog Kamili Kozioł, prowadzącej konferencję Alinie Kamińskiej, pielęgniarce oraz Dyrektorowi Biura Medycznego Zarządzania Jakością i Wiedzą w ATERIMA MED Iwonie Przybyło, a także Kierownikowi w Zespole Rekrutacji i Operacji Patrycji Makowskiej. Bez Was organizacja tego największego wydarzenia on-line w branży opieki w Polsce nie byłaby możliwa! W trakcie konferencji poruszone zostały ważne dla Opiekunów zagadnienia ujęte w trzech blokach tematycznych:

Jak słuchać samego siebie?

Ten blok tematyczny poświęcony został rozmowom o tym, co jest ważne dla Opiekuna i jaki ma to bezpośredni wpływ na innych. Pomogliśmy uczestnikom odpowiedzieć szczerze na pytania: w jakim świetle się postrzegasz? Co dla Ciebie oznacza opieka? Umiesz głośno mówić o swoich potrzebach?

Jak rozumieć osobę, którą otaczamy opieką?

W tym bloku tematycznym porozmawialiśmy o tym, jak czytać zachowania osób żyjących z demencją – bo rozumieć to pomagać nie tylko osobie chorej, ale także samemu sobie. Poruszyliśmy zagadnienia związane ze zrozumieniem demencji oraz pomaganiem, a nie wyręczaniem osoby, która się z nią zmaga.

Na co warto zwrócić uwagę przy wyborze firmy opiekuńczej?

Wybór najlepszej firmy, z którą warto podjąć stałą współpracę to niełatwe zadanie. W tym bloku tematycznym pochyliliśmy się nad kwestią dobrego wyboru firmy, w której Opiekun może czuć się zaopiekowany. Wyjaśniono szczegółowo czym się kierować podczas podejmowania tej ważnej decyzji.

Kolejna edycja konferencji już za rok – my nie możemy się już doczekać!

Szukasz najlepszej oferty
dla Opiekunów osób starszych w Niemczech?

Mamy oferty, które spełnią Twoje oczekiwania. Wypełnij formularz, zadzwonimy do Ciebie i znajdziemy najlepiej dopasowane zlecenie.

Masz zdjęcie, dyplomy, certyfikaty lub referencje?
Dodaj je teraz, by przyspieszyć rekrutację.

Dodaj pliki
Administratorem Państwa danych osobowych jest ATERIMA Europe Sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Krakowie (30-644), ul. Puszkarska 7m zarejestrowana pod numerem KRS 0000850860. Dane kontaktowe inspektora ochrony danych osobowych adres e-mail: daneosobowe@grupaaterima.pl.

Dane osobowe przetwarzane są na podstawie Państwa zgody i na potrzeby informowania Państwa o aktualnych ofertach pracy. Wyrażenie zgody będzie się wiązało z przetwarzaniem przez ATERIMA Europe Sp. z o.o. sp. k. Twoich danych osobowych (w tym wizerunku, jeżeli udostępnisz nam dokumenty ze swoim zdjęciem) z wykorzystaniem środków komunikacji elektronicznej, mail, telefon w tym wiadomości sms. Dane przetwarzane są do czasu wycofania zgody. Wycofanie zgody pozostaje bez wpływu na legalność przetwarzania danych osobowych przed jej wycofaniem. Podanie danych jest dobrowolne, aczkolwiek niezbędne do przesyłania Państwu ofert pracy.

Odbiorcami Państwa danych osobowych są: upoważnieni pracownicy administratora; podmioty przetwarzające dane w jego imieniu; podmioty powiązane i współpracujące z ATERIMA Europe Sp. z o.o. sp. k. (w tym kontrahenci, na rzecz których prowadzone są lub będą procesy rekrutacji oraz podopieczni i koordynatorzy w Niemczech).

Przysługuje Państwu prawo żądania: dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, przenoszenia, ograniczenia ich przetwarzania, wniesienia sprzeciwu względem przetwarzania danych jak również prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. ^zwiń
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez ATERIMA Europe Sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Krakowie ul Puszkarska 7M, 30-644 Kraków KRS 0000850860 w celach marketingowych oraz przekazywanie mi informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej przez ATERIMA Europe Sp. z o.o. sp. k. zgodnie z postanowieniami ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 204, ze zm.) oraz droga telefoniczną w tym za pośrednictwem SMS. Wyrażenie w/w zgody w szczególności oznacza, że mogą Państwo otrzymywać od firmy ATERIMA Europe Sp. z o.o. sp. k. informacje o merytorycznych wydarzeniach – szkoleniach, kursach językowych, konferencjach czy webinariach oraz promocjach, programach lojalnościowych i kampaniach wizerunkowych, których ATERIMA Europe Sp. z o.o. sp. k. jest organizatorem lub partnerem. Mogą też Państwo otrzymywać wiadomości o wolnych stanowiskach pracy i ofertach zatrudnienia od ATERIMA Europe Sp. z o.o. sp. k. oraz jej partnerów. Szczegółowe informacje znajdują się na naszej stronie www.aterima-med.pl ^ zwiń

 

Zamów bezpłatne połączenie →