ATERIMA MED to pewna, legalna i bezpieczna firma – jesteśmy na rynku od 2011 roku
Ponad 100 000 razy! Na tyle zleceń wyjechali z nami nasi Opiekunowie przez ponad 10 lat.
Wypłacamy wynagrodzenie zawsze na czas – zgodnie z umową i wcześniejszymi ustaleniami.
Na 78% wszystkich naszych ofert wyjeżdżają ci sami, zadowoleni Opiekunowie. Znajdź swoją stałą ofertę!
Jesteśmy firmą nr 1 w branży opiekuńczej według rankingu firm na portalu opiekunki24.pl.
9,7/10 – nasza ocena wśród polecających nas Opiekunów. Dołącz do grona zadowolonych Opiekunów – sprawdź nasze oferty!
W naszej codziennej pracy kierujemy się mottem: „zaopiekuj się naszym Podopiecznym, a my zaopiekujemy się Tobą”.
Nasi Opiekunowie mają dostęp do bezpłatnych webinarów „Profesjonalni w opiece" z przydatnymi wskazówkami dotyczącymi opieki nad osobami starszymi.
Zapewniamy stałą i indywidualną opiekę Koordynatora.
Nasi Opiekunowie mogą korzystać z nieodpłatnych i indywidualnych porad prawnych.
Organizujemy przejazd w obie strony i zapewniamy bezpieczną podróż ATERIMA Busem od drzwi do drzwi.
Zapewniamy wsparcie psychologiczne przez telefoniczne konsultacje z psychologiem.
Nasi Opiekunowie mają dostęp do wsparcia językowego przez indywidualne konsultacje z lektorem języka niemieckiego oraz kursy językowe.
Zapewniamy wsparcie merytoryczne przez telefoniczne konsultacje w zakresie opieki z Ekspertami Biura Medycznego ATERIMA MED.
Ubezpieczamy każdego Opiekuna prywatnym ubezpieczeniem medycznym, które uprawnia do korzystania z bezpłatnej opieki medycznej na terenie Niemiec i Polski.
Mamy sprawdzone oferty – aktualizujemy status oferty każdorazowo ze zmiennikami.
Mamy zlecenia w atrakcyjnych regionach Niemiec – sprawdź nasze oferty!
Mamy blisko 1000 sprawdzonych ofert – pomagamy dopasować je do preferencji Opiekuna.
Do grona Opiekunów ATERIMA MED dołączył właśnie kolejny Opiekun – dziękujemy za zaufanie.
Teraz nasze oferty przegląda 17 osób. Sprawdź dostępne zlecenia i zarezerwuj najlepsze dla siebie.
W tej chwili nasi Koordynatorzy potwierdzają oferty z 23 Opiekunami.
Dziś zlecenie w Niemczech rozpoczyna aż 64 Opiekunów.
image/svg+xml

Największa konferencja on-line
w Polsce dla Opiekunów!

+48 12 341 15 15
Zadzwoń już teraz!
Weź udział
w konferencji on-line
zarejestruj się już teraz!
Wyrażenie w/w zgody oznacza, że mogą Państwo otrzymywać od spółki ATERIMA Europe Sp. z o.o. sp. k. informacje o merytorycznych wydarzeniach: szkoleniach, kursach językowych (w tym materiały szkoleniowe), konferencjach, czy webinariach oraz promocjach, programach lojalnościowych i kampaniach wizerunkowych, których ATERIMA Europe Sp. z o.o. sp. k. jest organizatorem lub partnerem. Mogą też Państwo otrzymywać wiadomości o wolnych stanowiskach pracy i ofertach zatrudnienia od ATERIMA Europe Sp. z o.o. sp. k. oraz jej partnerów. Administratorem Państwa danych osobowych jest ATERIMA Europe Sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Krakowie (30-644), ul. Puszkarska 7m, KRS 0000850860. Dane kontaktowe inspektora ochrony danych osobowych: adres email: daneosobowe@grupaaterima.pl. Dane osobowe przetwarzane są na podstawie Państwa zgody, którą możecie Państwo w dowolnej chwili wycofać, kontaktując się z nami na adres mail daneosobowe@grupaaterima.pl. Wycofanie zgody pozostaje bez wpływu na legalność przetwarzania danych osobowych przed jej wycofaniem. Podanie danych jest dobrowolne, aczkolwiek niezbędne do przesyłania Państwu informacji wskazanych powyżej. Dane przetwarzane są do czasu wycofania zgody. Będziemy przetwarzać takie dane jak: imię, nazwisko, adres mail, numer telefonu i inne podane przez Państwa dane w przypadku ich udostępnienia. Odbiorcami Państwa danych osobowych są: upoważnieni pracownicy administratora, podmioty przetwarzające dane w jego imieniu i podmioty powiązane ze spółką. Przysługuje Państwu prawo żądania: dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, przenoszenia, ograniczenia ich przetwarzania, wniesienia sprzeciwu względem przetwarzania danych. Jak również prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znaleźć można w naszej Polityce Prywatności. ^zwiń
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu obecnie prowadzonej i przyszłych rekrutacji przez ATERIMA Europe Sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Krakowie ul Puszkarska 7M, 30-644 Kraków KRS 0000850860 i udostępnianie ich spółkom z Grupy ATERIMA, jej partnerom biznesowym oraz podopiecznym i koordynatorom w Niemczech w celu zaproponowania mi ofert pracy i zatrudnienia. ^ zwiń
Udostępnienie danych osobowych jest dobrowolne, niemniej niezbędne w celu zapewnienia Państwu przez administratora między innymi dostępu do informacji na temat ofert zatrudnienia, udziału w szkoleniach, webinarach, kursach językowych.
Współorganizator:
Partnerzy:

Zapraszamy na największą w Polsce konferencję on-line dla Opiekunów osób starszych!

Tytuł III edycji naszej konferencji brzmi: „ROZUMIEĆ SIEBIE, czyli partnerstwo w opiece”. Podczas wydarzenia poruszymy temat tego, jak słuchać siebie samego i lepiej zrozumieć osobę, którą się opiekujemy. Do udziału w konferencji zapraszamy zarówno zawodowych Opiekunów osób starszych, jak i wszystkich na co dzień zaangażowanych w opiekę.

Zrozumienie własnych potrzeb Opiekuna przy równoczesnym dobrym zrozumieniu potrzeb Podopiecznego pozwala budować wzajemne poczucie bezpieczeństwa i komfortu sprawowanej opieki . Taka opieka jest mniej obciążająca dla Opiekuna, który na co dzień musi przecież zmagać się z wieloma wyzwaniami wynikającymi ze stanu zdrowia Podopiecznego.

Konferencja odbędzie się 25.05.2023 roku o godzinie 19:00. Warto zapisać tę datę w kalendarzu!

W trakcie konferencji odpowiemy na pytania takie, jak:

 • Jak pomóc sobie samemu? Wpływ pozytywnego myślenia i zrozumienia własnych potrzeb na komfort opieki sprawowanej przez Opiekuna.
 • Pozytywne podejście do opieki – co to jest i jak wykorzystać je na co dzień?
 • W jaki sposób możesz stawiać granice w opiece?
 • Jaką firmę wybrać, by czuć się docenionym i nie wpaść w pułapkę obietnic?

Program konferencji w 3 blokach tematycznych:

Jak słuchać samego siebie?

W jakim świetle się postrzegasz? Co dla Ciebie oznacza opieka? Umiesz głośno mówić o swoich potrzebach?

Ten blok tematyczny poświęcony będzie rozmowom o tym, co jest ważne dla Opiekuna i jaki ma to wpływ na innych – bo satysfakcjonujące życie zaczyna się od zadbania o siebie. Tu i teraz. Poruszymy następujące tematy:

 • Poznaj samego siebie
 • Kodeks opieki
 • Podmiot domyślny
 • Więzień w domu

Jak rozumieć osobę, którą otaczamy opieką?

Czym jest pozytywne podejście do opieki? Czy to jak się opiekujesz ma wpływ także na Ciebie? Jak pomagając innym możesz pomóc także sobie?

W tym bloku tematycznym porozmawiamy o tym, jak czytać zachowania osób żyjących z demencją – bo rozumieć to pomagać nie tylko osobie chorej, ale także samemu sobie. Zagadnienia jakie omówimy to przede wszystkim.

 • Zrozumieć demencję
 • Uwięziony w czasie
 • Kompetentne pomaganie
 • Opieka na nowo

Na co warto zwrócić uwagę przy wyborze firmy opiekuńczej?

Czy mogę zaufać firmie i będę czuła się zaopiekowana? Dlaczego ta oferta jest lepsza od innej? Czy będą mnie doceniać?

Wybór najlepszej firmy, z którą warto podjąć stałą współpracę to niełatwe zadanie. W tym bloku tematycznym porozmawiamy o tym, czym się kierować, by wybrać dobrze. Zagadnienia jakie omówimy to przede wszystkim:

 • Wiarygodność firmy
 • Pułapka obietnic
 • To co robisz, jest ważne
 • Zaopiekowani

W tym roku zaprosiliśmy szczególne osoby!
Poznaj sylwetki naszych gości:

Marlena Meyer
Gerontopedagog

Pierwszy polski certyfikowany trener w amerykańskim programie edukacyjnym o demencji „Pozytywne podejście do opieki” (ang. Positive Approach to Care) autorstwa Teepy Snow. Pracuje z opiekunami i osobami żyjącymi z demencją.

Kamila Kozioł
Psycholog

Certyfikowany coach i kobieta wartościowa. Specjalizuje się w budowaniu pewności siebie i wzmacnianiu własnej wartości w oparciu o psychologię pozytywną, neuropsychologię, neurolingwistykę i techniki coachingowe.

Alina Kamińska
Prowadząca konferencję
Zdjęcie: Piotr Kubic,
Teatr Bagatela

Polska aktorka teatralna, serialowa i telewizyjna. Na co dzień związana z Teatrem Bagatela. Znana z seriali Papiery na szczęście, Na dobre i na złe, Ojciec Mateusz, 39.5 tygodnia, Planeta singli, Bunt!, Majka, Prawo Agaty i Pierwsza miłość. Prywatnie opiekuje się Mamą, która żyje z demencją.

Iwona Przybyło
Pielęgniarka

Dyrektor Biura Medycznego Zarządzania Jakością i Wiedzą w ATERIMA MED. Dyplomowany terapeuta zajęciowy, coach i trener. Od lat angażuje się w edukację i podnoszenie kompetencji zawodowych Opiekunów. Wierzy, że wiedza w połączeniu z doświadczeniem to niezbędne elementy do tego, aby lepiej opiekować się Podopiecznymi i samym sobą.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, jednak liczba miejsc jest ograniczona. Jeśli chcesz uczestniczyć w ogólnopolskiej konferencji on-line „ROZUMIEĆ SIEBIE czyli partnerstwo w opiece. Jak słuchać samego siebie i jak rozumieć osobę, którą otaczamy opieką?”, zarejestruj się już teraz!

Organizatorem otwartej konferencji jest ATERIMA MED – firma nr 1 w rankingu Opiekunki24.pl oraz Akademia Opiekunów, która wspiera Opiekunów w ich codziennej pracy.

Serdecznie zapraszamy!

Współorganizator:
Partnerzy: