Wypłacamy wynagrodzenie zawsze na czas – zgodnie z umową i wcześniejszymi ustaleniami.
ATERIMA MED to pewna i sprawdzona firma – jesteśmy na rynku opieki już ponad 10 lat!
Ponad 100 000 razy! Na tyle zleceń wyjechali z nami nasi Opiekunowie przez ponad 10 lat.
Na 78% wszystkich naszych ofert wyjeżdżają ci sami, zadowoleni Opiekunowie. Znajdź swoją stałą ofertę!
W opinii Opiekunek24 jesteśmy numerem 1 wśród firm świadczących usługi opieki.
Pomagamy w dopasowaniu oferty do potrzeb i możliwości Opiekuna. Porozmawiajmy!
98% Opiekunów i podopiecznych jest zadowolona ze współpracy z nami. Dołącz do grona zadowolonych Opiekunów!
Do grona Opiekunów ATERIMA MED właśnie dołączyła kolejna Opiekunka. Dziękujemy za zaufanie!
Najlepsze oferty schodzą jak świeże bułeczki. Teraz przegląda je 11 osób.
Teraz nasze oferty sprawdza 7 osób.
Nasze oferty weryfikuje teraz 17 osób.
W tej chwili nasi koordynatorzy potwierdzają oferty z 18 Opiekunkami.
Dziś zlecenie w Niemczech rozpoczyna 87 Opiekunek.
Świętujemy! Właśnie podpisaliśmy umowę z kolejną Opiekunką!
Mamy sprawdzone oferty – aktualizujemy status oferty każdorazowo ze zmienniczką.
Rok 2022 to rok wyższych stawek za zlecenie. Dobrze zarabiaj z ATERIMA MED.
5 gwarancji bezpieczeństwa – wyjedź na zlecenie ze spokojną głową. Dajemy poczucie bezpieczeństwa w czasie pandemii.
Jesteśmy w razie potrzeby – zapewniamy indywidualną opiekę Koordynatora.
Pomagamy w opiece nad podopiecznym – służymy fachową poradą Zespołu Pielęgniarskiego.
Oferujemy bezpłatne cykle webinarów z certyfikatem „Profesjonalni w opiece”– tylko dla Opiekunów ATERIMA MED.
Ubezpieczamy każdego Opiekuna – oferujemy pakiet dodatkowego ubezpieczenia, w tym ubezpieczenie na wypadek zachorowania na COVID-19.
Zapewniamy bezpieczną podróż ATERIMA Busem z adresu pod adres.
Mamy blisko 1000 sprawdzonych ofert – pomagamy dopasować je do potrzeb i możliwości Opiekuna.
image/svg+xml

Praca opiekunki osób starszych w Niemczech

+48 12 341 15 15
Zadzwoń już teraz!

Praca dla opiekunek w Niemczech

Zapraszamy na największą w Polsce konferencję on-line dla Opiekunów – „ROZUMIEĆ SIEBIE, czyli partnerstwo w opiece”.

Największa konferencja on-line w Polsce dla Opiekunów

Serdecznie zapraszamy na III edycję bezpłatnej i największej konferencji on-line w Polsce dla Opiekunów pod tytułem: „ROZUMIEĆ SIEBIE, czyli partnerstwo w opiece”. Do udziału w naszym ogólnopolskim wydarzeniu zapraszamy zarówno zawodowych Opiekunów osób starszych, jak i wszystkich na co dzień zaangażowanych w opiekę. Konferencja odbędzie się w czwartek 25 maja 2023 roku o godzinie 19:00. Warto zapisać tę datę w kalendarzu!

Podczas wydarzenia poruszymy temat tego, jak słuchać siebie samego i lepiej zrozumieć osobę, którą się opiekujemy. Zrozumienie własnych potrzeb Opiekuna przy równoczesnym dobrym zrozumieniu potrzeb Podopiecznego pozwala budować wzajemne poczucie bezpieczeństwa i komfortu sprawowanej opieki. Taka opieka jest mniej obciążająca dla Opiekuna, który na co dzień musi przecież zmagać się z wieloma wyzwaniami wynikającymi ze stanu zdrowia Podopiecznego.

W tym roku zaprosiliśmy na konferencję szczególnych gości. Udział wezmą następujący eksperci: gerontopedagog Marlena Meyer, psycholog Kamila Kozioł, prowadząca konferencję Alina Kamińska, a także pielęgniarka oraz Dyrektor Biura Medycznego Zarządzania Jakością i Wiedzą w ATERIMA MED Iwona Przybyło.

O czym będziemy mówić?

W trakcie konferencji poruszymy ważne dla Opiekunów osób starszych zagadnienia ujęte w trzech blokach tematycznych:

  1. Jak słuchać samego siebie?

Ten blok tematyczny poświęcony będzie rozmowom o tym, co jest ważne dla Opiekuna i jaki ma to bezpośredni wpływ na innych. Pomożemy uczestnikom odpowiedzieć sobie szczerze na pytania: w jakim świetle się postrzegasz? Co dla Ciebie oznacza opieka? Umiesz głośno mówić o swoich potrzebach?

  1. Jak rozumieć osobę, którą otaczamy opieką?

W tym bloku tematycznym porozmawiamy o tym, jak czytać zachowania osób żyjących z demencją – bo rozumieć to pomagać nie tylko osobie chorej, ale także samemu sobie. Poruszymy zagadnienia związane ze zrozumieniem demencji oraz pomaganiem, a nie wyręczaniem osoby, która się z nią zmaga. 

  1. Na co warto zwrócić uwagę przy wyborze firmy opiekuńczej?

Wybór najlepszej firmy, z którą warto podjąć stałą współpracę to niełatwe zadanie. W tym bloku tematycznym pochylimy się nad kwestią dobrego wyboru firmy, w której Opiekun może czuć się zaopiekowany. Porozmawiamy o tym, czym się kierować podczas podejmowania tej ważnej decyzji.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, jednak liczba miejsc jest ograniczona. Zapisz się już teraz na największą w Polsce konferencję on-line dla Opiekunów – „ROZUMIEĆ SIEBIE, czyli partnerstwo w opiece. Jak słuchać samego siebie i jak rozumieć osobę, którą otaczamy opieką?”.

Dowiedz się więcej na: www.aterima-med.pl/konferencja

 

 

Szukasz pracy jako opiekunka w Niemczech?


Zgłoś się do nas - oddzwonimy!

Masz zdjęcie, dyplomy, certyfikaty lub referencje?
Dodaj je teraz, by przyspieszyć rekrutację.

Administratorem Państwa danych osobowych jest ATERIMA Europe Sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Krakowie (30-644), ul. Puszkarska 7m zarejestrowana pod numerem KRS 0000850860. Dane kontaktowe inspektora ochrony danych osobowych adres e-mail: daneosobowe@grupaaterima.pl.

Dane osobowe przetwarzane są na podstawie Państwa zgody i na potrzeby informowania Państwa o aktualnych ofertach pracy. Wyrażenie zgody będzie się wiązało z przetwarzaniem przez ATERIMA Europe Sp. z o.o. sp. k. Twoich danych osobowych (w tym wizerunku, jeżeli udostępnisz nam dokumenty ze swoim zdjęciem) z wykorzystaniem środków komunikacji elektronicznej, mail, telefon w tym wiadomości sms. Dane przetwarzane są do czasu wycofania zgody. Wycofanie zgody pozostaje bez wpływu na legalność przetwarzania danych osobowych przed jej wycofaniem. Podanie danych jest dobrowolne, aczkolwiek niezbędne do przesyłania Państwu ofert pracy.

Odbiorcami Państwa danych osobowych są: upoważnieni pracownicy administratora; podmioty przetwarzające dane w jego imieniu; podmioty powiązane i współpracujące z ATERIMA Europe Sp. z o.o. sp. k. (w tym kontrahenci, na rzecz których prowadzone są lub będą procesy rekrutacji oraz podopieczni i koordynatorzy w Niemczech).

Przysługuje Państwu prawo żądania: dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, przenoszenia, ograniczenia ich przetwarzania, wniesienia sprzeciwu względem przetwarzania danych jak również prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. ^zwiń
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez ATERIMA Europe Sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Krakowie ul Puszkarska 7M, 30-644 Kraków KRS 0000850860 w celach marketingowych oraz przekazywanie mi informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej przez ATERIMA Europe Sp. z o.o. sp. k. zgodnie z postanowieniami ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 204, ze zm.) oraz droga telefoniczną w tym za pośrednictwem SMS. Wyrażenie w/w zgody w szczególności oznacza, że mogą Państwo otrzymywać od firmy ATERIMA Europe Sp. z o.o. sp. k. informacje o merytorycznych wydarzeniach – szkoleniach, kursach językowych, konferencjach czy webinariach oraz promocjach, programach lojalnościowych i kampaniach wizerunkowych, których ATERIMA Europe Sp. z o.o. sp. k. jest organizatorem lub partnerem. Mogą też Państwo otrzymywać wiadomości o wolnych stanowiskach pracy i ofertach zatrudnienia od ATERIMA Europe Sp. z o.o. sp. k. oraz jej partnerów. Szczegółowe informacje znajdują się na naszej stronie www.aterima-med.pl ^ zwiń
Zamów bezpłatne połączenie →