Opieka - oferty pracy

Dokładamy starań, aby zapewnić naszym Opiekunom dobre warunki współpracy. Dlatego w ATERIMA MED masz możliwość określenia swoich preferencji dotyczących zlecenia. Poniżej znajdziesz wybrane ogłoszenia z naszej aktualnej bazy ofert. Skorzystaj z wyszukiwarki lub skontaktuj się z nami poprzez formularz aplikacyjny aby dowiedzieć się więcej.

Oferty pracy w opiece w Niemczech

W ATERIMA MED mamy najlepsze oferty pracy dla opiekunek – i mamy na to dowody! Nie bez powodu jesteśmy znani z wyjątkowo dobrych ofert pracy w opiece. Dowiedz się więcej i wybierz najlepszą pracę dla opiekunek – Niemcy.

Praca dla opiekunek w Niemczech

Na rynku jest wiele pracodawców, którzy proponują oferty pracy w opiece Niemcy. Warto jednak dokładnie przyjrzeć się potencjalnym firmom, z którymi zamierzasz podjąć współpracę. Dlaczego warto wybrać właśnie ATERIMA MED? Zobacz nasze zalety!

  • Przyjazna rekrutacja

Konsultanci ds. Rekrutacji w ATERIMA MED to sprawni i doświadczeni profesjonaliści, którzy kładą nacisk przede wszystkim na indywidualne dopasowanie ofert pracy dla opiekunek oraz rzetelną pomoc i informację.

  • Stabilny pracodawca

Bezpieczeństwo naszych Opiekunów jest dla nas absolutnym priorytetem. Naszych pracowników zatrudniamy zawsze w pełni legalnie, opłacamy składki zdrowotne i społeczne, w tym składki emerytalne do Zakładu Ubezpieczeń Społecznych. Dzięki temu okres pracy Opieka Niemcy w naszej firmie wlicza się do stażu emerytalnego.

  • Sprawdzone miejsca pracy dla opiekunek

W ATERIMA MED staramy się zawsze oferować Opiekunce osób starszych takie oferty pracy w opiece w Niemczech, które są dostosowane do ich oczekiwań. Dzięki współpracy z najlepszymi partnerami możemy się pochwalić sprawdzonymi ofertami pracy na terenie wszystkich niemieckich landów. Zachęcamy do używania naszej wyszukiwarki ofert pracy.

Warto wspomnieć o naszym programie „Bezpieczna praca za granicą”, w którym zachęcamy do przemyślanego wybierania pracodawców i ofert pracy za granicą.

  • Opieka Koordynatora podczas pracy dla opiekunek Niemcy

Koordynatorzy ATERIMA MED przed wyjazdem, w trakcie i po zakończeniu pracy są w stałym kontakcie, zarówno e-mailowym jak i telefonicznym z naszymi pracownikami w opiece osób starszych. Nasi Koordynatorzy realizują prośby, odpowiadają na pytania, reagują na problemy, podpowiadają i nigdy nie zostawiają Opiekunów samych z problemem.

  • Pokrycie kosztów dojazdu do miejsca opieki osób starszych

ATERIMA MED przy zleceniach o długości powyżej 30 dni kompleksowo organizuje podróż na ofertę pracy opieka Niemcy oraz pokrywa koszty dojazdu (w obie strony) zaproponowanym środkiem transportu – zwykle jest to podróż autokarem, np. linii Sindbad. Możliwe są też inne środki transportu.

  • Dobre zarobki i szansa na atrakcyjne premie

Miesięczne zarobki Opiekunki osób starszych w ATERIMA MED kształtują się w przedziale od około 1000 do 1500 Euro netto (czyli „na rękę”). Jest to kwota o wiele wyższa niż przeciętne zarobki osób korzystających z ofert pracy dla opiekunek w Polsce. Wynagrodzenie jest uzależnione m.in. od posiadanych przez Opiekuna kwalifikacji, takich jak poziom znajomości języka niemieckiego oraz posiadane doświadczenie w opiece seniora. Im wyższy poziom niemieckiego tym większe wynagrodzenie. Duży wpływ na zarobki ma także obycie w opiece nad osobą starszą lub chorą, przy czym może to być np. opieka nad członkiem rodziny – rodzicem czy dziadkiem. W zależności od stopnia trudności oferty pracy dla opiekunek można też liczyć na dodatki.

Opiekunki wyjeżdżające do opieki w Niemczech w okresie świątecznym (Święta Wielkanocne lub Święta Bożego Narodzenia) mogą liczyć na wysokie premie gwarantowane już w umowie. Wszystkich opiekunów traktujemy sprawiedliwie – premie przyznawane są niezależnie od poziomu znajomości języka niemieckiego i od stażu pracy. Mogą je otrzymać zarówno nowi pracownicy, jak i opiekunowie z kilkuletnim stażem. Premiowane są również wyjazdy z okresie wakacyjnym.

  • Możliwość wyboru waluty, w której wypłacane jest wynagrodzenie

Wszyscy nasi pracownicy mają możliwość wyboru, w której walucie chcą otrzymywać swoje wynagrodzenie. Wiemy, że wiele osób chce dostawać zarobione pieniądze w walucie kraju, w jakim pracują. W ATERIMA MED jak najbardziej jest to możliwe i z pewnością ułatwia to pracę jako opiekunka w Niemczech.

Praca w opiece

  • Dodatkowe prywatne ubezpieczenie

Nasi Opiekunowie osób starszych objęci są w 100% pakietem dodatkowego, prywatnego ubezpieczenia ERV, które w razie choroby lub wypadku pokrywa koszty leczenia, transportu medycznego, następstw nieszczęśliwych wypadków oraz zapewnia profesjonalną pomoc i OC. Szczegółowe informacje na temat zakresu ubezpieczenia znajdziesz m.in. w Informatorze Opiekuna, który otrzymuje u nas każda osoba wyjeżdżająca z nami na oferty pracy opiekunki Niemcy.

  • Dyżury telefoniczne pielęgniarek

Nasze dyżury stworzyliśmy specjalnie z myślą o pracownikach ATERIMA MED, którzy w pracy opiekuna w Niemczech potrzebują wsparcia osoby z doświadczeniem lub merytorycznej pomocy. Jeśli potrzebujesz rady związanej z wyzwaniami codziennej opieki osób starszych – zadzwoń do nas! Wszystkie informacje na temat dyżurów znajdziesz na platformie Akademii Opiekunów oraz u Twojego Koordynatora.

  • Rozwój kompetencji zawodowych w pracy jako opiekunka w Niemczech

Stały rozwój i podnoszenie kwalifikacji umożliwiają większe zarobki na ofertach pracy w opiece Niemcy. Warto pamiętać o udokumentowaniu swoich kompetencji i doświadczenia – certyfikaty i referencje są bardzo ważne w procesie rekrutacji w ATERIMA MED i mają bardzo duży wpływ na wynagrodzenie.

  • Bezpłatne konsultacje prawne

Cykliczne telefoniczne konsultacje prawne mogą pomóc w rozwiązaniu problemów Opiekunów osób starszych zatrudnionych w ATERIMA MED. Chodzi o sprawy, które spędzają sen z powiek naszym pracownikom, a ich rozwiązanie wydaje się dla nich trudne lub skomplikowane. Pomoże wtedy nasz bardzo doświadczony prawnik – doradzi, wskaże odpowiednie podstawy prawne, podpowie jak napisać właściwe pismo.

  • Dyżury lektora języka niemieckiego

Nauka języka niemieckiego – szczególnie na własną rękę – nie należy do najprostszych. Właśnie z myślą o opiekunach, którzy stale doskonalą swój poziom znajomości niemieckiego, nasz partner, Akademia Opiekunów organizuje bezpłatne dyżury telefoniczne z lektorem. Odbywają się one dwa razy w tygodniu. Może z nich korzystać każdy zatrudniona w ATERIMA MED osoba w branży praca opieka Niemcy.

Praca Opieka Niemcy, rodzaje ofert

W ATERIMA MED rozumiemy, jak ważny jest przemyślany wybór oferty pracy dla opiekunki. Dlatego już na etapie ogłoszenia na naszej stronie przekazujemy bardzo dużo informacji o danym miejscu pracy w opiece w Niemczech. W każdym anonsie podajemy:

  • wmagania dla danej oferty pracy dla opiekunek
  • stawka wynagrodzenia na rękę
  • miejscowość lub region
  • spis dolegliwość, na jakie cierpi podopieczny
  • zakres obowiązków w pracy jako opiekunka w Niemczech
  • opis warunków pracy dla opiekunki
  • gwarantowanych korzyści m.in. pakiet prywatnego ubezpieczenia zdrowotnego i zwrot kosztów podróży

Teraz jeszcze łatwiej znaleźć u nas najbardziej dogodną dla siebie opiekę Niemcy oferty pracy, ponieważ na naszej stronie można korzystać z wyszukiwarki ogłoszeń o pracę. Można filtrować oferty pod kątem m.in. pod kątem płci podopiecznego, daty wyjazdu, długości trwania kontraktu czy preferowanego miasta. Dzięki temu jeszcze łatwiej przeglądać i wybierać w ATERIMA MED najlepsze oferty pracy dla opiekunek.

Opiekunka osób starszych – wyjazd do Niemiec

  • 84% naszych Opiekunów ma na miejscu pracy łazienkę lub toaletę tylko dla siebie
  • W 100% ofert na zastępstwo przedstawiamy Kandydatom informacje zaktualizowane z Opiekunką na miejscu w Niemczech
  • Mamy 78% stałych ofert pracy opieka Niemcy, na które wyjeżdżają te same Opiekunki czyli Stammbetreuerinnen
  • 82% naszych ofert pracy w opiece ma stałe łącze internetowe w Niemczech
  • 100% naszych Opiekunów ma zapewnioną opiekę specjalnego Koordynatora w zakresie prywatnego ubezpieczenia medycznego

W Niemczech nasza firma współpracuje wyłącznie ze sprawdzonymi i godnymi zaufania partnerami. Pośrednicy doceniają nasz profesjonalizm, uczciwość i odpowiedzialną postawę, co owocuje kierowaniem do nas najlepszych ofert pracy w opiece. Dzięki temu możemy zaoferować naszym Opiekunom bardzo duży wybór pewnych ofert na terenie całych Niemiec i dać gwarancję wsparcia w pracy dla opiekunek - Niemcy.

Wybierz najlepszą ofertę pracy w opiece dla siebie!