Aktualności

Szukamy opiekunek i opiekunów do pracy we Francji

Do tej pory ATERIMA MED oferowała kandydatkom na opiekunki wyłącznie pracę w Niemczech – teraz poszukujemy również osób zainteresowanych sprawowaniem opieki we Francji.

Od kandydatów wymagamy wykształcenia pielęgniarskiego lub dyplomu opiekuna medycznego, a także doświadczenia w opiece w warunkach szpitalnych. Potrzebna jest również co najmniej podstawowa znajomość języka francuskiego.

Praca polega na sprawowaniu opieki oraz pomaganiu w codziennych czynnościach osobom starszym – mieszkańcom prywatnego Domu Spokojnej Starości. Do obowiązków należy również m. in. obsługa sprzętu medycznego, informowanie o stanie zdrowia podopiecznych i współorganizowanie zajęć seniorom (spacery, gry, czytanie itp.).

Do zgłoszeń zachęcamy wszystkie zainteresowane panie, ale również panów – pielęgniarzy i opiekunów. Osoby, które pozytywnie przejdą proces rekrutacyjny, wyjadą do pracy „od zaraz”.

Aktualna oferta obejmuje pracę 7 godzin dziennie (ewentualne nadgodziny płatne dodatkowo) i bezpłatne zakwaterowanie. Dom Spokojnej Starości znajduje się w przepięknym regionie Alp Francuskich!

Więcej informacji na temat bieżącej oferty znaleźć można tutaj.

Oprac. CT