Praca dla opiekunek w Niemczech

+48 12 341 15 15
Zadzwoń już teraz!

Praca dla opiekunek w Niemczech

Szukamy opiekunek i opiekunów do pracy we Francji

Do tej pory ATERIMA MED oferowała kandydatkom na opiekunki wyłącznie pracę w Niemczech – teraz poszukujemy również osób zainteresowanych sprawowaniem opieki we Francji.

Od kandydatów wymagamy wykształcenia pielęgniarskiego lub dyplomu opiekuna medycznego, a także doświadczenia w opiece w warunkach szpitalnych. Potrzebna jest również co najmniej podstawowa znajomość języka francuskiego.

Praca polega na sprawowaniu opieki oraz pomaganiu w codziennych czynnościach osobom starszym – mieszkańcom prywatnego Domu Spokojnej Starości. Do obowiązków należy również m. in. obsługa sprzętu medycznego, informowanie o stanie zdrowia podopiecznych i współorganizowanie zajęć seniorom (spacery, gry, czytanie itp.).

Do zgłoszeń zachęcamy wszystkie zainteresowane panie, ale również panów – pielęgniarzy i opiekunów. Osoby, które pozytywnie przejdą proces rekrutacyjny, wyjadą do pracy „od zaraz”.

Aktualna oferta obejmuje pracę 7 godzin dziennie (ewentualne nadgodziny płatne dodatkowo) i bezpłatne zakwaterowanie. Dom Spokojnej Starości znajduje się w przepięknym regionie Alp Francuskich!

Więcej informacji na temat bieżącej oferty znaleźć można tutaj.

Oprac. CT

Szukasz pracy jako opiekunka w Niemczech?

Zgłoś się do nas - oddzwonimy!

Masz zdjęcie, dyplomy, certyfikaty lub referencje?
Dodaj je teraz, by przyspieszyć rekrutację.

Dane, które nam przekażesz będą bezpieczne. Ich administratorem będzie ATERIMA Sp. z o.o. oraz ATERIMA Polska Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Krakowie. Będą przetwarzane na podstawie Twojej zgody, w celu przekazywania Ci informacji o ofertach i warunkach zatrudnienia dla opiekunów osób starszych.

W każdej chwili możesz swoją zgodę wycofać, ale wówczas nie będziemy mogli przedstawiać Ci ofert. Masz również prawo dostępu do swoich danych oraz prawo ich poprawiania lub usunięcia.

Odbiorcami danych, które nam przekażesz będą nasi pracownicy oraz zaufani partnerzy (np. podopieczni lub koordynatorzy w Niemczech). Masz pytania? Zapoznaj się z naszą polityką prywatności lub skontaktuj się z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych. ^zwiń

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację polityki ciasteczek i polityki prywatności.

Zgłoś się do nas - oddzwonimy