Wyjedź do Niemiec bezpiecznie i komfortowo ATERIMA Busem.
Rekrutacja i zatrudnienie on-line bez konieczności wychodzenia z domu. Aplikuj
Najlepsze oferty od pracodawcy nr 1 w rankingu Opiekunek24.pl
Aż 98% zadowolonych Opiekunów ze współpracy z nami – dołącz do nas!
Bezpieczna praca w pandemii w ATERIMA MED – mamy 6 gwarancji bezpieczeństwa!
W tym momencie 6 Opiekunek przegląda oferty pracy ATERIMA MED
Mamy dopasowane oferty - wyjedź na zlecenie do Niemiec na jak długo chcesz!
W ciągu ostatnich 2 godzin godzin aplikowało już 3 Opiekunów.
Współpracując z nami otrzymasz możliwość uczestnictwa w certyfikowanych szkoleniach.
Oferujemy dedykowany program szkolenia tylko dla Opiekunów ATERIMA MED
Dołącz do grona najlepszych Opiekunek i odbieraj premie do wynagrodzenia.
Tylko dla Opiekunów ATERIMA MED - profesjonalne wsparcie Zespołu Pielęgniarskiego!
Rozwijaj kompetencje językowe i zarabiaj więcej! Korzystaj z kursów języka niemieckiego!
ATERIMA MED – numer 1 wśród firm z branży opieki na seniorami w rankingu Opiekunek24.pl
Dołącz do grona zadowolonych Opiekunów ATERIMA MED.
Blisko 1000 sprawdzonych ofert czeka na Ciebie. Aplikuj
Teraz najwyższe premie – sprawdź oferty i wyjedź z ATERIMA MED.
U nas to Ty wybierasz zlecenie! Blisko 1000 ofert czeka na Ciebie. Aplikuj Z nami zyskasz wysokie zarobki + PREMIE. Zawsze terminowe wypłaty. Aplikuj

Praca opiekunki osób starszych w Niemczech

+48 12 341 15 15
Zadzwoń już teraz!

Praca dla opiekunek w Niemczech

6 Gwarancji Bezpieczeństwa ATERIMA MED

Dwa bezpłatne testy przed i po zleceniu.
Sprawdź, jak dbamy o Twoje bezpieczeństwo!

W ATERIMA MED każdy Opiekun może mieć pewność, że wyjazd na ofertę do Niemiec jest zabezpieczony na wszystkich jego etapach. Bezpieczeństwo Opiekunów, Podopiecznych oraz ich bliskich – szczególnie w dobie pandemii – jest dla nas niezwykle ważne. 

Na Opiekuna w Niemczech czeka Podopieczny, który – z racji wieku – jest najbardziej narażony na ciężkie powikłania po przejściu COVID-19. Z kolei po powrocie do domu, w Polsce, czeka na niego jego rodzina. Aby zapewnić naszym Opiekunom maksymalny komfort, stosujemy sprawdzone rozwiązania ukierunkowane na bezpieczeństwo w trakcie podróży, pobycie na ofercie w Niemczech i podczas powrotu do domu.

Nasze kompleksowe rozwiązanie, na które składa się 6 ściśle przestrzeganych zasad, zapewnia dbałość o zdrowie Opiekuna, podopiecznego i ich bliskich.

Poznaj 6 ściśle przestrzeganych zasad. To nasze Gwarancje Bezpieczeństwa!

Zasada #1

Dwa bezpłatne testy na obecność wirusa SARS-CoV-2 przed wyjazdem na zlecenie oraz przed powrotem do Polski!

Chcemy być pewni, że wyjazdy z ATERIMA MED są bezpieczne, dlatego każdemu naszemu Opiekunowi zapewniamy aż dwa bezpłatne testy na obecność wirusa SARS-CoV-2 do samodzielnego wykonania przed podróżą. Jeden do wykonania przed wyjazdem do podopiecznego, drugi przed powrotem do Polski i bliskich Opiekuna.

 • bez dodatkowych opłat – pokrywamy koszty obu testów i konsultacji specjalisty

 • bez konieczności wychodzenia z domu – testy wykonuje się w kilka minut w domu, z telefonicznym wsparciem pracownika służby zdrowia

 • bez obaw o formalności związane z testowaniem – zajmujemy się organizacją testu przed wyjazdem i przejmujemy formalności związane z wyjazdem za granicę

 • z gwarancją, że również inni Opiekunowie podróżujący wspólnie z nami, zostali tak samo przetestowani przed wejściem na pokład ATERIMA Busa

Zasada #2

Podróż ATERIMA Busem – bezpiecznie z adresu pod adres

Dysponujemy własną flotą busów, którymi podróżują wyłącznie Opiekunowie ATERIMA MED. Dzięki temu gwarantujemy komfortowy przejazd prosto do domu podopiecznego w Niemczech i wygodny powrót do Polski.

Podróże ATERIMA Busem odbywają się z zachowaniem odpowiednich zasad bezpieczeństwa – stosowane w nim standardy sanitarne są opracowane i kontrolowane przez nasz doświadczony Zespół Medyczny. Między innymi z tego powodu nasi Opiekunowie tak pozytywnie oceniają przejazdy busem ATERIMA MED.

Procedury sanitarne w ATERIMA Busie

 • podróżują nim tylko Opiekunowie ATERIMA MED

 • przed wyjazdem, wszyscy uczestnicy podróży przechodzą szczegółowy wywiad epidemiologiczny

 • bezpłatny pakiet maseczek na podróż

 • środki do dezynfekcji dostępne cały czas na pokładzie ATERIMA Busa

 • kierowca ATERIMA Busa jest przeszkolony przez Zespół Medyczny

 • obowiązuje specjalna procedura epidemiologiczna

 • przed wejściem na pokład mierzona jest temperatura

 • transport odbywa się z adresu pod adres

 • pojazdy są regularnie wietrzone i ozonowane

Zasada #3

Dodatkowe prywatne ubezpieczenie leczenia COVID-19

Opiekunowie ATERIMA MED mają zapewnione wsparcie również w czasie ewentualnego zachorowania na COVID-19. Z tego względu oferujemy dodatkowe prywatne ubezpieczenie, które pokrywa koszty powstałe w wyniku leczenia COVID-19 podczas pracy w Niemczech. W praktyce oznacza to m.in. sprawną organizację wizyty lekarskiej, a w przypadku zachorowania, opiekę medyczną i transport medyczny na wskazanie lekarza.

Co istotne, koszty rozszerzonego pakietu ubezpieczeniowego są w 100% pokrywane przez ATERIMA MED i nie wiążą się z żadnymi dodatkowymi opłatami ze strony Opiekuna.

Zasada #4

Stałe wsparcie Zespołu Medycznego

Zależy nam, aby Opiekunowie mieli nasze wsparcie przez cały okres współpracy, dlatego do dyspozycji są nie tylko Koordynatorzy, ale także wykwalifikowany Zespół Medyczny, od lat wysoko oceniany przez współpracujących z nami Opiekunów. Na wsparcie doświadczonych pielęgniarek może liczyć każdy zatrudniony w ATERIMA MED Opiekun, korzystając z porady w czasie dyżuru. To właśnie Zespół Medyczny czuwa nad standardami sanitarnymi, które stosujemy w obecnej sytuacji, m.in. szczegółowym wywiadem epidemiologicznym przed wyjazdem na ofertę oraz zachowaniem zasad higieny w czasie podróży. 

"W razie jakichkolwiek pytań bądź wątpliwości związanych z bezpieczeństwem zachęcam do kontaktu z naszym Zespołem Medycznym. Każdy Opiekun może liczyć na nasze wsparcie i poradę"

Iwona Przybyło, doświadczona pielęgniarka, Kierownik Zespołu Medycznego ATERIMA MED.

Zasada #5

Akcja 3xZ – ZASZCZEPIONA – ZABEZPIECZONA – ZAOPIEKOWANA!

Wszystkich Opiekunów, którzy jeszcze nie podjęli decyzji o szczepieniu, zachęcamy do jej rozważenia. Wykonując codzienne obowiązki, każdy Opiekun będzie mieć kontakt z wieloma przypadkowymi osobami – w sklepie czy na spacerze. Osoby podejmujące decyzję o szczepieniu radykalnie zwiększają swoje bezpieczeństwo. Chronią także swoich bliskich – wracając do domu, znacząco minimalizują ryzyko zarażenia najbliższych.
Szczepionki są dokładnie badane i rekomendowane przez lekarzy i ekspertów, ponieważ potwierdza się ich skuteczność. Dopuszczenie szczepionek do obrotu jest wnikliwie konsultowane ze specjalistami i zależne od decyzji Europejskiej Agencji Leków (EMA).

Szczepienie jest realną ochroną przed zakażeniem COVID-19, znacznie minimalizuje ryzyko zakażenia i ciężkiego przebiegu choroby. Osoby zaszczepione otrzymują Unijny Certyfikat Covidowy (UCC), który uprawnia do swobodnego przekraczania granicy na terenie UE oraz zwiększają swoje szanse na wybór lepszej oferty i możliwość zatrudnienia w DE.

Zasada #6

Wsparcie w formalnościach związanych z wyjazdem w czasie pandemii

Jako odpowiedzialna firma, jesteśmy na bieżąco z wszystkimi oficjalnymi informacjami na temat pandemii i zaleceniami wiarygodnych instytucji, a wszystkie pojawiające się rozporządzenia stale analizujemy. Opiekunów, którzy podejmują z nami współpracę, wspieramy we wszelkich formalnościach, które są aktualnie wymagane podczas wykonywania zlecenia jako opiekun osoby starszej w Niemczech.

 • na bieżąco monitorujemy wytyczne niemieckiego Instytutu Roberta Kocha oraz przepisy poszczególnych krajów związkowych w zakresie obowiązków związanych z podróżą do Niemiec

 • realizujemy w imieniu Opiekuna obowiązek elektronicznej rejestracji podróży (zgłoszenie do niemieckich urzędów ds. zdrowia)

 • zapewniamy dokumentację, która potwierdza legalne zatrudnienie, umożliwia przekroczenie granicy oraz swobodne wykonywanie pracy na miejscu

 • regularnie przekazujemy naszym Opiekunom aktualne i rzetelne informacje na temat obowiązujących przepisów

Praktykowane przez nas zasady są wyrazem głębokiej troski o bezpieczeństwo, zdrowie i komfort Opiekunów ATERIMA MED. Dziękujemy za zaufanie i wyrazy uznania wobec stosowanych przez nas procedur.

Dbając o siebie, dbasz o innych!

Z myślą o Opiekunach ATERIMA MED, stworzyliśmy film, w którym mgr Iwona Przybyło – doświadczona pielęgniarka i Kierownik Zespołu Medycznego ATERIMA MED, opowiada
o ważnych zasadach, dzięki którym podróż Opiekuna na miejsce zlecenia w Niemczech będzie komfortowa i bezpieczna. Zachęcamy do obejrzenia tutaj!

 

Pracuj z najlepszym pracodawcą w branży opieki i zarób miesięcznie nawet 1600 EUR na rękę plus premie. Wszystkich Kandydatów na Opiekunów zachęcamy do kontaktu już teraz! Jeśli jesteś zainteresowany wyjazdem skontaktuj się ze swoim Koordynatorem lub z Działem Rekrutacji ATERIMA MED pod numerem telefonu +48 12 341 15 15. Możesz również skorzystać z formularza kontaktowego - oddzwonimy!

Szukasz pracy jako opiekunka w Niemczech?


Zgłoś się do nas - oddzwonimy!

Masz zdjęcie, dyplomy, certyfikaty lub referencje?
Dodaj je teraz, by przyspieszyć rekrutację.

Administratorem Państwa danych osobowych jest ATERIMA Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie (30-644), ul. Puszkarska 7f zarejestrowana pod numerem KRS 0000725474. Dane kontaktowe inspektora ochrony danych osobowych adres e-mail: daneosobowe@grupaaterima.pl.

Dane osobowe przetwarzane są na podstawie Państwa zgody i na potrzeby informowania Państwa o aktualnych ofertach pracy. Wyrażenie zgody będzie się wiązało z przetwarzaniem przez ATERIMA Sp. z o.o. Twoich danych osobowych (w tym wizerunku, jeżeli udostępnisz nam dokumenty ze swoim zdjęciem) z wykorzystaniem środków komunikacji elektronicznej, mail, telefon w tym wiadomości sms. Dane przetwarzane są do czasu wycofania zgody. Wycofanie zgody pozostaje bez wpływu na legalność przetwarzania danych osobowych przed jej wycofaniem. Podanie danych jest dobrowolne, aczkolwiek niezbędne do przesyłania Państwu ofert pracy.

Odbiorcami Państwa danych osobowych są: upoważnieni pracownicy administratora; podmioty przetwarzające dane w jego imieniu; podmioty powiązane i współpracujące z ATERIMA Sp. z o.o. (w tym kontrahenci, na rzecz których prowadzone są lub będą procesy rekrutacji oraz podopieczni i koordynatorzy w Niemczech).

Przysługuje Państwu prawo żądania: dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, przenoszenia, ograniczenia ich przetwarzania, wniesienia sprzeciwu względem przetwarzania danych jak również prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. ^zwiń

 

Szukasz pracy jako opiekunka w Niemczech?


Zgłoś się do nas - oddzwonimy!

Masz zdjęcie, dyplomy, certyfikaty lub referencje?
Dodaj je teraz, by przyspieszyć rekrutację.

Administratorem Państwa danych osobowych jest ATERIMA Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie (30-644), ul. Puszkarska 7f zarejestrowana pod numerem KRS 0000725474. Dane kontaktowe inspektora ochrony danych osobowych adres e-mail: daneosobowe@grupaaterima.pl.

Dane osobowe przetwarzane są na podstawie Państwa zgody i na potrzeby informowania Państwa o aktualnych ofertach pracy. Wyrażenie zgody będzie się wiązało z przetwarzaniem przez ATERIMA Sp. z o.o. Twoich danych osobowych (w tym wizerunku, jeżeli udostępnisz nam dokumenty ze swoim zdjęciem) z wykorzystaniem środków komunikacji elektronicznej, mail, telefon w tym wiadomości sms. Dane przetwarzane są do czasu wycofania zgody. Wycofanie zgody pozostaje bez wpływu na legalność przetwarzania danych osobowych przed jej wycofaniem. Podanie danych jest dobrowolne, aczkolwiek niezbędne do przesyłania Państwu ofert pracy.

Odbiorcami Państwa danych osobowych są: upoważnieni pracownicy administratora; podmioty przetwarzające dane w jego imieniu; podmioty powiązane i współpracujące z ATERIMA Sp. z o.o. (w tym kontrahenci, na rzecz których prowadzone są lub będą procesy rekrutacji oraz podopieczni i koordynatorzy w Niemczech).

Przysługuje Państwu prawo żądania: dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, przenoszenia, ograniczenia ich przetwarzania, wniesienia sprzeciwu względem przetwarzania danych jak również prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. ^zwiń
Zamów bezpłatne połączenie →

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację polityki ciasteczek i polityki prywatności.