Aktualności

Jesień i zima z premią! Nawet 1500 Euro netto + premia świąteczna 300 Euro brutto!

Zawsze szczególnie doceniamy opiekunów, którzy decydują się na wyjazd do pracy w Niemczech w okresie Świąt Bożego Narodzenia. Tak samo jest też w tym roku – zarówno nowi pracownicy, jak i nasi stali Opiekunowie mogą liczyć na wysokie premie świąteczne.

premie-swiateczne-ATERIMA-MED

Wyjazd w okresie świątecznym to szansa na znacznie wyższe zarobki i oferty pracy na terenie całych Niemiec dostosowane do oczekiwań każdego opiekuna. Warto zgłosić się już teraz, kiedy wybór ofert pracy jest największy!

Nasze oferty pracy w Niemczech z premiami możesz łatwo przeglądać w wyszukiwarce ofert pracy. Korzystając z wyszukiwarki masz możliwość filtrowania ogłoszeń pod kątem m. in. miejsca pracy, płci podopiecznego i długości wyjazdu.

Ile można zarobić? Opiekunowie wyjeżdżający do Niemiec w okresie bożonarodzeniowym oprócz atrakcyjnego wynagrodzenia mogą liczyć na bonusy w wysokości:

  • 300 EUR brutto przy wyjazdach na minimum 3 miesiące,
  • 240 EUR brutto w przypadku krótszych wyjazdów.

Wyjeżdżając do pracy z ATERIMA MED w okresie świątecznym możesz więc zarobić nawet 1500 Euro netto + 300 Euro brutto premii! :)

Wyjeżdżając z ATERIMA MED masz gwarancję:

ikony-01

Zatrudnieni w ATERIMA MED Opiekunowie mogą liczyć na szczególne oferty z premiami – po więcej informacji zachęcamy do kontaktu z Koordynatorem!

Zastanawiasz się nad pracą w Niemczech w Święta? Zadzwoń do nas już teraz – po więcej informacji zapraszamy do kontaktu z Działem Rekrutacji pod numerem tel. 12 341 15 15, a także z naszymi oddziałami w całej Polsce.

Zależy Ci na Świętach spędzonych w Polsce? Nadal mamy sporo ofert z wyjazdem w październiku lub na początku listopada – zgłoś się do nas, a nasi Konsultanci pomogą wybrać odpowiednią ofertę! :)

Zyskaj premię… nawet bez wyjazdu do Niemiec! Nie możesz pracować w Święta, ale znasz godną zaufania osobę, chętną do wyjazdu z nami? Poleć nam ją i zyskaj premię! Jeśli polecony przez Ciebie kandydat przepracuje z nami co najmniej 30 dni w Niemczech, otrzymasz premię w wysokości 400 zł brutto. Więcej informacji znajdziesz TUTAJ.

Dodaj komentarz

Na podany adres e-mail zostanie wysłany link potwierdzający dodanie komentarza. Adres e‑mail nie będzie prezentowany na stronie.